fbpx

Kim jesteśmy?

Od 2012 r. zdobywaliśmy doświadczenie na rynku nieruchomości. Rozwijaliśmy swoje kariery zaczynając od stanowiska doradcy ds. nieruchomości, budowaliśmy swoje zespoły jako dyrektorzy oddziałów. Chcieliśmy aby zawód, który wykonujemy był kojarzony z profesjonalnym doradztwem eksperta, a nie jedynie pośrednictwem między dwoma stronami transakcji. Zmotywowani chęcią wprowadzenia na rynek świeżości i podwyższenia standardów obsługi klienta podjęliśmy decyzję o założeniu własnej agencji nieruchomości. Poznanie każdego ze szczebli kariery pozwoliło nam nauczyć się analizować potrzeby klienta, rozpoznawać trendy na rynku, a dzięki zdobytemu doświadczeniu koordynować pracę zespołu i z powodzeniem przekazywać zdobytą wcześniej wiedzę. Możemy śmiało stwierdzić, że idziemy w dobrą stronę wzajemnie uzupełniając się w codziennych obowiązkach.

Nasz Zespół

Nasz Zespół składa się z Doradców klienta z wieloletnim doświadczeniem na warszawskim rynku nieruchomości. Są to osoby pracujące z pasją, wykorzystujące swoje doświadczenie i wiedzę, aby w pełni profesjonalnie podejść do każdej sytuacji i w efekcie zaproponować klientom obsługę na poziomie, którego sami oczekiwaliby podejmując ważną decyzję, jaką jest zakup nieruchomości- zarówno w celu inwestycyjnym jak i na własny użytek.

Piotr Steć

Piotr Steć

Ekspert ds. nieruchomości

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Posiada doświadczenie w branży finansowej, księgowej, a od kilku lat zdobywa je w branży nieruchomości. Przedsiębiorczy, chętnie poszukuje innowacyjnych rozwiązań na rynku. Ceni sobie kontakt z ludźmi, dba o relacje z nimi. W pracy jest skrupulatny i zaangażowany. Dąży do permanentnego rozwijania relacji z Klientami, lepszego zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań przy wyborze wymarzonej nieruchomości. Prywatnie – fan sportu, zwłaszcza piłki nożnej.

e-mail: piotr.stec@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 29

Kinga Wieteska

Kinga Wieteska

Menager Oddziału / Ekspert ds. nieruchomości

Posiada doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami od 2014 roku. Zdecydowanie jest osobą pełną pozytywnej energii, w pracy z ludźmi stawia na relacje. Do każdej sytuacji podchodzi indywidualnie, z wielką empatią. To właśnie kontakt z ludźmi najbardziej napędza ją do działania. We współpracy gwarantuje zaangażowanie, rzetelną i profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę. Zajmuje się nieruchomościami zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, ofertę przygotowuje na miarę potrzeb klienta nie ogranicza się do wybranych dzielnic, lubi wyzwania w swoim zawodzie, dzięki czemu pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie.

e-mail: kinga.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 39

 Mariusz Merwa

Mariusz Merwa

Ekspert ds. nieruchomości

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego- były zawodnik tenisa ziemnego i instruktor windsurfingu i narciarstwa zjazdowego. Z rynkiem nieruchomości związany od 2016 roku. Uwielbia kontakt z ludźmi. Reprezentuje przede wszystkim Zbywców nieruchomości premium oraz  wysokobudżetowych Klientów kupujących

e-mail: mariusz.merwa@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 60

Marzena Dąbrowa

Marzena Dąbrowa

Ekspert ds. nieruchomości

Na rynku nieruchomości od początku 2019 roku. Zajmuje się zarówno rynkiem wtórnym jak i pierwotnym. Jest osobą komunikatywną, dokładną i empatyczną. Każdego z Klientów traktuje indywidualnie.
W wolnych chwilach stawia na sport, lubi teatr i wszelkie podróże.

e-mail: marzena.dabrowa@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 20

Agata Michalska (Groszyk)

Agata Michalska (Groszyk)

Starszy doradca ds. nieruchomości

Warszawianka, absolwentka Dziennikarstwa na Collegium Civitas oraz Finansów i Rachunkowości W Szkole Głównej Handlowej. Od 2013r. związana z branżą nieruchomości. Początkowo w części komercyjno – inwestycyjnej, obecnie jako specjalistka ds. sprzedaży rynku pierwotnego i wtórnego. Jej znajomość miasta, inwestycji oraz doświadczenie w pracy z ludźmi, pozwala skutecznie weryfikować potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu wymarzonego mieszkania. Jej styl pracy, profesjonalna postawa i zaangażowanie, sprawia, że klienci chętnie polecają ją swoim znajomym. Prywatnie miłośniczka zwierząt, podróżniczka. Kocha gotować, uczestniczyć w kulturalno – artystycznym życiu miasta oraz poznawać nowe osoby i ich historie.

e-mail: agata.michalska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 49

Rafał Kwarciak

Rafał Kwarciak

Starszy doradca ds. nieruchomości

Z rynkiem nieruchomości związany od połowy 2014 roku. Zdobył doświadczenie zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Jest osobą bardzo komunikatywną i otwartą co przekłada się na dobre relacje i owocną współpracę. Klienci z którymi współpracuje zawsze mogą liczyć na pełen profesjonalizm usług i wysoką jakość obsługi.
Prywatnie interesuje się piłka siatkową i nożną.

e-mai: rafal.kwarciak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 28

Angelika Cieślak (Kapuśniak)

Angelika Cieślak (Kapuśniak)

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na wydziale polonistyki. Od 10 lat wiedzę i umiejętności humanistyczne wplata w relacje z ludźmi. To właśnie dzięki nim wymarzona praca w nieruchomościach daje jej świetne wyniki i pomaga tworzyć długotrwałe relacje z klientami. Z sukcesami działa zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. W życiu prywatnym pasjonatka podróży i wielbicielka dużych psiaków.

e-mai: angelika.cieslak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 19

 Karol Musiejewski

Karol Musiejewski

Starszy doradca ds. nieruchomości

Pracę w branży nieruchomości rozpoczął w wydziale wieczystoksięgowym Sądu Rejonowego. Posiada również doświadczenie w sprzedaży i pracy z ludźmi. We współpracy stawia na profesjonalną i kompleksową obsługę oraz budowanie długotrwałych relacji. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jego celem zawodowym jest ciągłe doskonalenie umiejętności oraz czerpanie satysfakcji z wykonywania pracy pokrywającej się z zainteresowaniami. Prywatnie miłośnik podróży oraz sportu.

e-mail: karol.musiejewski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 84

Bartosz Dąbrowa

Bartosz Dąbrowa

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, w branży nieruchomości pracuje od 2016 roku. Dzięki znajomości ofert deweloperów, stałemu monitoringowi mieszkań dostępnych na rynku wtórym oraz umiejętności dobrego zrozumienia potrzeb klientów jest w stanie skutecznie doradzić klientom optymalny wybór spośród dostępnych możliwości. W codziennej pracy łączy role doradcy, prawnika, psychologa i handlowca. Zebrane doświadczenia pozwoliły mu na bezpośrednią współpracę z deweloperami, dla których miał okazję budować strategie sprzedaży całych inwestycji mieszkaniowych. Obecnie specjalizuje się we współpracy z klientami inwestycyjnymi, ale z wielką radością podejmie się pomocy zarówno przy sprzedaży mieszkania, jak i w poszukiwaniach wymarzonego lokum. Prywatnie aktywny fan motorsportu i tenisa.

e-mai: bartosz.dabrowa@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 05

Sylwia Ptasińska

Sylwia Ptasińska

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Politechniki Lubelskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i pośredniej zdobywała od 2017r. Budowanie długofalowych relacji oraz odpowiadania na potrzeby klienta to dwa najważniejsze elementy w jej pracy. Lubi wyzwania i negocjacje biznesowe. Jak mawia „NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!”

e-mail: sylwia.ptasinska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 74

Bartłomiej Kusy

Bartłomiej Kusy

Starszy doradca ds. nieruchomości

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi klientami. Cechuje go pełne zaangażowanie w powierzoną mu ofertę. W relacji z klientem stawia na szczerość i wzajemne zaufanie. Zależy mu aby w trakcie i po transakcji czuli się Państwo komfortowo, a jego obsługę ocenili jako profesjonalną. W wolnym czasie oddaje się swojej pasji, którą są podróże.

e-mail: bartlomiej.kusy@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 40

Hubert Antoniak

Hubert Antoniak

Starszy doradca ds. nieruchomości

Całe swoje życie poświęca pracy z ludźmi oraz handlowi. Dąży do ciągłego rozwoju w tych dziedzinach. Nawiązuje długotrwałe relacje z klientami, cechują go empatia i szczerość.  Jest estetą, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły przez co spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki zdobywanej przez lata przekrojowej wiedzy oraz pracy w segmencie premium potrafi sprostać najtrudniejszym zadaniom. Prywatnie pasjonat podróży dalekowschodnich, degustator kulinarny oraz wielbiciel zdrowego stylu życia.

e-mail: hubert.antoniak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 07

Anastazja Pynzar

Anastazja Pynzar

Starszy doradca ds. nieruchomości

Anastazja jest osobą, która zawsze chętnie służy pomocą i wsparciem podczas całego procesu kupna/ sprzedaży mieszkania.  Rozumie potrzeby klientów, a indywidualne podejście do każdego z nich połączone z sumiennością i dokładnością sprawia, że nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani. Działa lokalnie,  dzięki czemu dobrze zna okolicę, jej historię, infrastrukturę i ceny transakcyjne. Anastazja jest specjalistą rynku wtórnego. Numer licencji: 26205

e-mail: anastazja.pynzar@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 47

Kamil Miętkiewicz

Kamil Miętkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Od początku kariery zawodowej zdobywał wiedzę i doświadczenie, które efektywnie wykorzystuje w budowaniu trwałych relacji z klientami. Jest skupiony na osiąganiu wyników oraz otwarty na potrzeby klienta, które taktuje jako wyzwania, w związku z czym z uporem dąży do ich realizacji. Jednocześnie zawsze można liczyć na jego serdeczny uśmiech i przyjazne usposobienie. Relacje z klientami opiera na uczciwości i wzajemnym zaufaniu. Oprócz angielskiego komunikuje się w języku migowym. Elastycznie podchodzi do potrzeb klientów. Prywatnie wielbiciel kuchni świata i pasjonat dobrego jedzenia, koszykówki oraz botaniki.

e-mail: kamil.mietkiewicz@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 30

Gabriela Chorąży

Gabriela Chorąży

Doradca ds. nieruchomości

Warszawianka, absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomicznej. Świetnie znająca rynek nieruchomości w Stolicy.
Jest osobą pełną energii, komunikatywną i dokładną, co przekłada się na dobre relacje z klientami.
Posiada doświadczenie w sprzedaży i pracy z ludźmi. W pracy jest sumienna, zaangażowana i skuteczna.
Prywatnie oddaje się swoim największym pasjom jakimi są sport i podróże.
Uwielbia gotowanie i zdrowy styl życia.
e-mail: gabriela.chorazy@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 70

Dawid Jurasz

Dawid Jurasz

Doradca ds. nieruchomości

Optymista, który do każdej współpracy podchodzi bardzo indywidualnie. Cechuje go komunikatywność oraz rzetelność. Jest bardzo otwarty oraz empatyczny co przekłada się na owocną współpracę. Jego motywacją jest poszerzanie siatki klientów biznesowych, co dodatkowo motywuje go do rozwoju swoich kompetencji. Osobiście wielki fan kolarstwa

e-mail: dawid.jurasz@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 97

Wojciech Wojno

Wojciech Wojno

Doradca ds. nieruchomości

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Uniwersytetu Warszawskiego. Duże doświadczenie w handlu łączy z empatią i i pozytywną energią. Realizacja potrzeb klienta jest dla niego na pierwszym miejscu. Prywatnie pasjonat sztuki, podróży oraz aktywny sportowiec.

e-mail: wojciech.wojno@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 25

Konrad Gołębiowski

Konrad Gołębiowski

Doradca ds. nieruchomości

Posiada dwuletnie doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem. W zawodzie doradcy największą wagę przywiązuje do budowania przyjaznej relacji z klientem. Zawsze stara się znaleźć wyjście korzystne dla obu stron. Nie stawia na ilość tylko jakość. Prywatnie pasjonat motocykli, więc poza doradztwem w branży nieruchomości można się go poradzić również w tych sprawach.

e-mail: konrad.golebiowski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 85

Ewelina Woźniak

Ewelina Woźniak

Doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach. Posiada dwuletnie doświadczenie w pracy z klientem. We współpracy największą uwagę skupia  na budowaniu relacji i wzajemnego zaufania. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z ogromną starannością. Jest osobą dokładną i rzetelną.  Lubi pracę z ludźmi, jest komunikatywna i empatyczna.  W wolnym czasie stawia na sport i podróże. 

e-mail: ewelina.wozniak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 61

Monika Borkowska

Monika Borkowska

Doradca ds. nieruchomości

Posiada kilkuletnie doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem oraz w sprzedaży. W pracy z ludźmi stawia na relację. Każdego z klientów traktuje indywidualnie. Jest osobą pełną pozytywnej energii, komunikatywną oraz empatyczną. Prywatnie uwielbia Taniec Towarzyski, teatr oraz podróżowanie.

e-mail: monika.borkowska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 33

Klaudia Makowska

Klaudia Makowska

Office Manager

Studentka psychologii w Collegium Humanum-Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie. Jej największą pasją jest psychologia kryminalistyczno-śledcza. Uwielbia pracę w zespole. Jest dokładna i konsekwentna. Do każdego powierzonego zadania podchodzi profesjonalnie i odpowiedzialnie. Prywatnie miłośniczka śpiewu oraz zwierząt.

e-mail: klaudia.makowska@nieruchomosci-plus.pl

tel.: +48 571 227 643

Anna Niecikowska

Anna Niecikowska

Prawniczka specjalizująca się w nieruchomościach

Stawia na ścisłą specjalizacje, która daje bezcenne doświadczenie i praktyczne podejście do problemu.
W pracy działa zdecydowanie i z energią, którą czerpie z tego, że lubi to co robi. Na końcu jest też radość i satysfakcja, że jest w tym co robi mierzalnie skuteczna. Prawie 200 wygranych spraw, uregulowanych stanów prawnych nieruchomości, pomocy prawnej w zawarciu umowy sprzedaży/ kupna/ najmu.

e-mail: sekretariat@niecikowska.pl
tel.: +48 605 926 296

Marta Sadowska

Marta Sadowska

Konsultant

Z rynkiem nieruchomości związana od 2018 roku. Konsekwentnie poszerza swoją wiedzę na wielu szkoleniach branżowych. Duży nacisk stawia na profesjonalizm. Posiada doświadczenie zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Cechuje ją wielka determinacja oraz chęć pomocy swoim klientom. Absolwentka Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku. Prywatnie miłośniczka sportu.

e-mail: marta.sadowska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 95

Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt-Grzeszczuk Spółka Cywilna

ul. Mołdawska 9
02-127 Warszawa

tel.: +48 573 448 989
e-mail: biuro@nieruchomosci-plus.pl

Szybki kontakt

Zostaw do siebie kontakt!
close slider