Kim jesteśmy?

Pracujemy wspólnie od 2015 roku.
Uzupełniamy się zawodowo łącząc różne kompetencje, dlatego postanowiliśmy wykorzystać nasz potencjał tworząc własną markę.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu we współpracy z wieloma firmami na rynku nieruchomości począwszy od lokalnych biur, a kończąc na firmach działających w skali całego kraju, wypracowaliśmy
• indywidualne podejście do potrzeb klientów,
• szybkość reakcji na zmiany na rynku,
• nowoczesne rozwiązania w marketingu.
Zdefiniowaliśmy nasze podejście do zawodu Doradcy – partnera, dzięki któremu nasi klienci będą w stanie szybko i bezpiecznie nabyć najbardziej wartościową rzecz jaką jest nieruchomość z optymizmem i świadomością wyboru.
Dzięki wartościom, którymi się kierujemy w pierwszym roku funkcjonowania
236 klientów dokonało transakcji z naszym udziałem.

Nasz Zespół

Nasz Zespół składa się z Doradców klienta z wieloletnim doświadczeniem na warszawskim rynku nieruchomości. Są to osoby pracujące z pasją, inwestujące swoje doświadczenie i wiedzę, aby w pełni profesjonalnie podejść do każdej sytuacji i w efekcie zaproponować klientom obsługę na poziomie, którego sami oczekiwaliby podejmując ważną decyzję, jaką jest zakup nieruchomości- zarówno w celu inwestycyjnym jak i na własny użytek.
Piotr Steć

Piotr Steć

Ekspert ds. nieruchomości

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Posiada doświadczenie w branży finansowej, księgowej, a od kilku lat zdobywa je w branży nieruchomości. Przedsiębiorczy, chętnie poszukuje innowacyjnych rozwiązań na rynku. Ceni sobie kontakt z ludźmi, dba o relacje z nimi. W pracy jest skrupulatny i zaangażowany. Dąży do permanentnego rozwijania relacji z Klientami, lepszego zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań przy wyborze wymarzonej nieruchomości. Prywatnie – fan sportu, zwłaszcza piłki nożnej.

e-mail: piotr.stec@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 29

Patryk Rogóski

Patryk Rogóski

Ekspert ds. nieruchomości

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, w branży nieruchomości pracuje od 2016 roku. Dzięki znajomości ofert deweloperów, stałemu monitoringowi mieszkań dostępnych na rynku wtórym oraz umiejętności dobrego zrozumienia potrzeb klientów jest w stanie skutecznie doradzić klientom optymalny wybór spośród dostępnych możliwości. W codziennej pracy łączy role doradcy, prawnika, psychologa i handlowca. Zebrane doświadczenia pozwoliły mu na bezpośrednią współpracę z deweloperami, dla których miał okazję budować strategie sprzedaży całych inwestycji mieszkaniowych. Obecnie specjalizuje się we współpracy z klientami inwestycyjnymi, ale z wielką radością podejmie się pomocy zarówno przy sprzedaży mieszkania, jak i w poszukiwaniach wymarzonego lokum. Prywatnie aktywny fan motorsportu i tenisa.

e-mai: patryk.rogoski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 18

Agata Michalska (Groszyk)

Agata Michalska (Groszyk)

Starszy doradca ds. nieruchomości

Warszawianka, absolwentka Dziennikarstwa na Collegium Civitas oraz Finansów i Rachunkowości W Szkole Głównej Handlowej. Od 2013r. związana z branżą nieruchomości. Początkowo w części komercyjno – inwestycyjnej, obecnie jako specjalistka ds. sprzedaży rynku pierwotnego i wtórnego. Jej znajomość miasta, inwestycji oraz doświadczenie w pracy z ludźmi, pozwala skutecznie weryfikować potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu wymarzonego mieszkania. Jej styl pracy, profesjonalna postawa i zaangażowanie, sprawia, że klienci chętnie polecają ją swoim znajomym. Prywatnie miłośniczka zwierząt, podróżniczka. Kocha gotować, uczestniczyć w kulturalno – artystycznym życiu miasta oraz poznawać nowe osoby i ich historie.

e-mail: agata.michalska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 49

Pamela Piegutkowska

Pamela Piegutkowska

Starszy doradca ds. nieruchomości

W branży nieruchomości od 6 lat. Uwielbia rynek przedwojennych kamienic, ma duże doświadczenie w kontakcie z ludźmi i łatwo nawiązuje relacje. Codziennie stara się doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe. Indywidualnie podchodzi do potrzeb klientów – z dociekliwością i zrozumieniem. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia. Pomoże w znalezieniu mieszkania idealnego zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym

e-mail: pamela.piegutkowska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 15

Rafał Kwarciak

Rafał Kwarciak

Starszy doradca ds. nieruchomości

Z rynkiem nieruchomości związany od połowy 2014 roku. Zdobył doświadczenie zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Jest osobą bardzo komunikatywną i otwartą co przekłada się na dobre relacje i owocną współpracę. Klienci z którymi współpracuje zawsze mogą liczyć na pełen profesjonalizm usług i wysoką jakość obsługi.
Prywatnie interesuje się piłka siatkową i nożną.

e-mai: rafal.kwarciak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 28

Angelika Kapuśniak

Angelika Kapuśniak

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na wydziale polonistyki. Od 10 lat wiedzę i umiejętności humanistyczne wplata w relacje z ludźmi. To właśnie dzięki nim wymarzona praca w nieruchomościach daje jej świetne wyniki i pomaga tworzyć długotrwałe relacje z klientami. Z sukcesami działa zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. W życiu prywatnym pasjonatka podróży i wielbicielka dużych psiaków.

e-mai: angelika.kapusniak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 19

Kinga Wieteska

Kinga Wieteska

Starszy doradca ds. nieruchomości

Posiada doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami od 2014 roku. Zdecydowanie jest osobą pełną pozytywnej energii, w pracy z ludźmi stawia na relacje. Do każdej sytuacji podchodzi indywidualnie, z wielką empatią. To właśnie kontakt z ludźmi najbardziej napędza ją do działania. We współpracy gwarantuje zaangażowanie, rzetelną i profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę. Zajmuje się nieruchomościami zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, ofertę przygotowuje na miarę potrzeb klienta nie ogranicza się do wybranych dzielnic, lubi wyzwania w swoim zawodzie, dzięki czemu pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie.

e-mail: kinga.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 39

Sylwia Oko

Sylwia Oko

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie – ukończyła kierunki Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, a także Zarządzanie Projektami. Swoje doświadczenie w pracy z ludźmi zdobywa od 2011 roku przy organizacji i obsłudze imprez gastronomicznych, zaś strikte w obrocie nieruchomościami pracuje od 2016 roku. Jest osobą dokładną, sumienną i dociekliwą. Dba o bezpieczeństwo każdej transakcji tak jak byłaby jej stroną, w imię zasady, że lepiej dmuchać na zimne. Ceni sobie długofalowe relacje z klientami stąd też w jej wachlarzu ofert znajdziemy wiele propozycji dla inwestorów, oraz mieszkań „wykończonych pod klucz” w standardzie Premium. Prywatnie lubi podróżować i poznawać świat.

e-mail: sylwia.oko@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 25

 Mariusz Merwa

Mariusz Merwa

Starszy oradca ds. nieruchomości

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego- były zawodnik tenisa ziemnego i instruktor windsurfingu i narciarstwa zjazdowego. Z rynkiem nieruchomości związany od 2016 roku. Uwielbia kontakt z ludźmi. Reprezentuje przede wszystkim Zbywców nieruchomości premium oraz  wysokobudżetowych Klientów kupujących

e-mail: mariusz.merwa@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 60

 Karol Musiejewski

Karol Musiejewski

Starszy doradca ds. nieruchomości

Pracę w branży nieruchomości rozpoczął w wydziale wieczystoksięgowym Sądu Rejonowego. Posiada również doświadczenie w sprzedaży i pracy z ludźmi. We współpracy stawia na profesjonalną i kompleksową obsługę oraz budowanie długotrwałych relacji. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jego celem zawodowym jest ciągłe doskonalenie umiejętności oraz czerpanie satysfakcji z wykonywania pracy pokrywającej się z zainteresowaniami. Prywatnie miłośnik podróży oraz sportu.

e-mail: karol.musiejewski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 84

Łukasz Abramczyk

Łukasz Abramczyk

Doradca ds. nieruchomości

Od 2014 posiada doświadczenie w branży finansowej, a sprzedażą nieruchomościami zajmuje się od 2018 roku. Od tej pory zawsze trzyma rękę na pulsie. Jego towarzyska natura oraz zaangażowanie w potrzeby klientów pozwalają budować swobodne relacje opatrzone profesjonalną usługą. Cechuje go pozytywne nastawienie do ludzi, chęć pomagania innym oraz skrupulatność w działaniu. Prywatnie dumny ojciec dwóch synów, miłośnik piłki nożnej, znawca kina współczesnego oraz seriali.

e-mail: lukasz.abramczyk@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 94

Sebastian Wieteska

Sebastian Wieteska

Doradca ds. nieruchomości

Posiada doświadczenie w handlu i pracy z ludźmi. We współpracy stawia na profesjonalną i kompleksową obsługę oraz bezpieczeństwo transakcji. Indywidualnie podchodzi do pracy z klientami. Zajmuje się nieruchomościami zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pomaga w negocjacjach oraz opracowuje strategie sprzedaży. Nieustannie dąży do pogłębiania swojej wiedzy. Prywatnie pasjonat piłki nożnej.

e-mail: sebastian.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 64

Marzena Dąbrowa

Marzena Dąbrowa

Doradca ds. nieruchomości

Na rynku nieruchomości od początku 2019 roku. Zajmuje się zarówno rynkiem wtórnym jak i pierwotnym. Jest osobą komunikatywną, dokładną i empatyczną. Każdego z Klientów traktuje indywidualnie.
W wolnych chwilach stawia na sport, lubi teatr i wszelkie podróże.

e-mail: marzena.dabrowa@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 20

Kamil Miętkiewicz

Kamil Miętkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Od początku kariery zawodowej zdobywał wiedzę i doświadczenie, które efektywnie wykorzystuje w budowaniu trwałych relacji z klientami. Jest skupiony na osiąganiu wyników oraz otwarty na potrzeby klienta, które taktuje jako wyzwania, w związku z czym z uporem dąży do ich realizacji. Jednocześnie zawsze można liczyć na jego serdeczny uśmiech i przyjazne usposobienie. Relacje z klientami opiera na uczciwości i wzajemnym zaufaniu. Oprócz angielskiego komunikuje się w języku migowym. Elastycznie podchodzi do potrzeb klientów. Prywatnie wielbiciel kuchni świata i pasjonat dobrego jedzenia, koszykówki oraz botaniki.

e-mail: kamil.mietkiewicz@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 30

Sylwia Ptasińska

Sylwia Ptasińska

Doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Politechniki Lubelskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i pośredniej zdobywała od 2017r. Budowanie długofalowych relacji oraz odpowiadania na potrzeby klienta to dwa najważniejsze elementy w jej pracy. Lubi wyzwania i negocjacje biznesowe. Jak mawia “NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!”

e-mail: sylwia.ptasinska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 74

Bartłomiej Kusy

Bartłomiej Kusy

Doradca ds. nieruchomości

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi klientami. Cechuje go pełne zaangażowanie w powierzoną mu ofertę. W relacji z klientem stawia na szczerość i wzajemne zaufanie. Zależy mu aby w trakcie i po transakcji czuli się Państwo komfortowo, a jego obsługę ocenili jako profesjonalną. W wolnym czasie oddaje się swojej pasji, którą są podróże.

e-mail: bartlomiej.kusy@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 40

Agata Skibicka

Agata Skibicka

Doradca ds. nieruchomości

Studentka w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie na kierunku Zarządzanie. Jej doświadczenie w pracy z Klientem i umiejętność analitycznego myślenia procentują zadowoleniem osób które jej zaufały. Jest osobą bardzo komunikatywną i otwartą dzięki czemu potrafi odnaleźć się w potrzebach Klienta. Zainteresowania zawodowe to social media i user user experience a prywatnie miłośniczka gry w koszykówkę, marketingu i podróży.

e-mail: agata.skibicka@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 572 773 453

Marta Sadowska

Marta Sadowska

Konsultant

Z rynkiem nieruchomości związana od 2018 roku. Konsekwentnie poszerza swoją wiedzę na wielu szkoleniach branżowych.Duży nacisk stawia na profesjonalizm. Posiada doświadczenie zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym.Cechuje ją wielka determinacja oraz chęć pomocy swoim klientom.Absolwentka Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku.Prywatnie miłośniczka sportu.

e-mail: marta.sadowska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 221 024 699

Ewa Tomaszewska

Ewa Tomaszewska

Konsultant

Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie w Białymstoku. Dzięki doświadczeniu w pracy z ludźmi potrafi zwięźle i klarownie przekazać informacje. Wierzy, że komunikacja międzyludzka jest kluczem do sukcesu. W konsekwencji tego lepiej potrafi zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów przy wyborze wymarzonej nieruchomości. Cechuje ją zorganizowanie, otwartość i upór.  Swoją pracę wykonuje z entuzjazmem i pasją – jeśli coś robi, to na sto procent. Posiada doświadczenie w sprzedaży na rynku pierwotnym jak i wtórym. Prywatnie miłośniczka książek psychologicznych, podróżniczka.

e-mail: ewa.tomaszewska@nieruchomosci-plus.pl 
tel.: +48 221 024 66

Paulina Borawska

Paulina Borawska

Konsultant

Paulina Borawska Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Cechuje ją ogromny życiowy optymizm i otwartość. Traktuje ludzi tak, jak sama chciałaby być traktowana. Dlatego też, od 2017 roku z powodzeniem zajmuje się obrotem nieruchomościami. Dzięki swojemu zaangażowaniu i pasji zapewnia najwyższą jakość współpracy dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Prywatnie miłośniczka fitnessu i pasjonatka podróży po krajach śródziemnomorskich.

e-mail: paulina.borawska@nieruchomosci-plus.pl
el.: +48 22 102 48 41

Jędrzej Łapiński

Jędrzej Łapiński

Konsultant

Pochodzi z malowniczego miasta Łapy nieopodal Białegostoku. Jest absolwentem matematyki finansowej na Uniwersytecie w Białymstoku. Jego pasją są obroty nieruchomościami. Lubi pracę z ludźmi i jest w stanie znaleźć rozwiązanie do każdej sytuacji. Przyświeca mu chęć pomocy przy sprzedaży mieszkania jak i poszukiwaniach wymarzonego lokum. Prywatnie fan piłki nożnej oraz dobrej gry komputerowej.

e-mail: jedrzej.lapinski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 56

Klaudia Leszczyńska

Klaudia Leszczyńska

Konsultant

Odkryła swoją pasje w branży nieruchomości. Cechuje ją rzetelność, komunikatywność i dokładność w swoich działaniach. Powierzone jej zadania wypełnia z zaangażowaniem i sumiennością. Jej celem jest nawiązywanie efektywnej współpracy z klientami. Prywatnie interesuje się podróżami oraz grafiką komputerową.

e-mail: klaudia.leszczynska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 55

Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt-Grzeszczuk Spółka Cywilna

ul. Mołdawska 9
02-127 Warszawa

tel.: +48 573 448 989
e-mail: biuro@nieruchomosci-plus.pl

Szybki kontakt

Zostaw do siebie kontakt!
close slider