Kim jesteśmy?

Pracujemy wspólnie od 2015 roku.
Uzupełniamy się zawodowo łącząc różne kompetencje, dlatego postanowiliśmy wykorzystać nasz potencjał tworząc własną markę.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu we współpracy z wieloma firmami na rynku nieruchomości począwszy od lokalnych biur, a kończąc na firmach działających w skali całego kraju, wypracowaliśmy
• indywidualne podejście do potrzeb klientów,
• szybkość reakcji na zmiany na rynku,
• nowoczesne rozwiązania w marketingu.
Zdefiniowaliśmy nasze podejście do zawodu Doradcy – partnera, dzięki któremu nasi klienci będą w stanie szybko i bezpiecznie nabyć najbardziej wartościową rzecz jaką jest nieruchomość z optymizmem i świadomością wyboru.
Dzięki wartościom, którymi się kierujemy w pierwszym roku funkcjonowania
236 klientów dokonało transakcji z naszym udziałem.

Nasz Zespół

Nasz Zespół składa się z Doradców klienta z wieloletnim doświadczeniem na warszawskim rynku nieruchomości. Są to osoby pracujące z pasją, inwestujące swoje doświadczenie i wiedzę, aby w pełni profesjonalnie podejść do każdej sytuacji i w efekcie zaproponować klientom obsługę na poziomie, którego sami oczekiwaliby podejmując ważną decyzję, jaką jest zakup nieruchomości- zarówno w celu inwestycyjnym jak i na własny użytek.
Agata Michalska (Groszyk)

Agata Michalska (Groszyk)

Ekspert ds. nieruchomości

Warszawianka, absolwentka Dziennikarstwa na Collegium Civitas oraz Finansów i Rachunkowości W Szkole Głównej Handlowej. Od 2013r. związana z branżą nieruchomości. Początkowo w części komercyjno – inwestycyjnej, obecnie jako specjalistka ds. sprzedaży rynku pierwotnego i wtórnego. Jej znajomość miasta, inwestycji oraz doświadczenie w pracy z ludźmi, pozwala skutecznie weryfikować potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu wymarzonego mieszkania. Jej styl pracy, profesjonalna postawa i zaangażowanie, sprawia, że klienci chętnie polecają ją swoim znajomym. Prywatnie miłośniczka zwierząt, podróżniczka. Kocha gotować, uczestniczyć w kulturalno – artystycznym życiu miasta oraz poznawać nowe osoby i ich historie.

e-mail: agata.michalska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 49

Piotr Steć

Piotr Steć

Ekspert ds. nieruchomości

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Posiada doświadczenie w branży finansowej, księgowej, a od kilku lat zdobywa je w branży nieruchomości. Przedsiębiorczy, chętnie poszukuje innowacyjnych rozwiązań na rynku. Ceni sobie kontakt z ludźmi, dba o relacje z nimi. W pracy jest skrupulatny i zaangażowany. Dąży do permanentnego rozwijania relacji z Klientami, lepszego zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań przy wyborze wymarzonej nieruchomości. Prywatnie – fan sportu, zwłaszcza piłki nożnej.

e-mail: piotr.stec@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 29

Rafał Kwarciak

Rafał Kwarciak

Ekspert ds. nieruchomości

Z rynkiem nieruchomości związany od połowy 2014 roku. Zdobył doświadczenie zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Jest osobą bardzo komunikatywną i otwartą co przekłada się na dobre relacje i owocną współpracę. Klienci z którymi współpracuje zawsze mogą liczyć na pełen profesjonalizm usług i wysoką jakość obsługi.
Prywatnie interesuje się piłka siatkową i nożną.

e-mai: rafal.kwarciak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 28

Patryk Rogóski

Patryk Rogóski

Ekspert ds. nieruchomości

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, w branży nieruchomości pracuje od 2016 roku. Dzięki znajomości ofert deweloperów, stałemu monitoringowi mieszkań dostępnych na rynku wtórym oraz umiejętności dobrego zrozumienia potrzeb klientów jest w stanie skutecznie doradzić klientom optymalny wybór spośród dostępnych możliwości. W codziennej pracy łączy role doradcy, prawnika, psychologa i handlowca. Zebrane doświadczenia pozwoliły mu na bezpośrednią współpracę z deweloperami, dla których miał okazję budować strategie sprzedaży całych inwestycji mieszkaniowych. Obecnie specjalizuje się we współpracy z klientami inwestycyjnymi, ale z wielką radością podejmie się pomocy zarówno przy sprzedaży mieszkania, jak i w poszukiwaniach wymarzonego lokum. Prywatnie aktywny fan motorsportu i tenisa.

e-mai: patryk.rogoski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 18

Paulina Szutkowska (Mazur)

Paulina Szutkowska (Mazur)

Kierownik Oddziału
Starszy doradca ds. nieruchomości

W zawodzie doradcy do spraw nieruchomości pracuje od 2014r. Cechuje ją rzeczowe podejście w kalkulacjach przy wyborze nieruchomości inwestycyjnych. Satysfakcję sprawia odpowiadanie na potrzeby Klienta w wyborze wymarzonego mieszkania. Z każdym klientem dąży do długofalowej współpracy opierającej się na wzajemnym zaufaniu. Jej zainteresowania związane są z wykształceniem – dietetyką. W wolnym czasie uprawia sporty siłowe.

e-mail: paulina.mazur@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 38

Angelika Kapuśniak

Angelika Kapuśniak

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na wydziale polonistyki. Od 10 lat wiedzę i umiejętności humanistyczne wplata w relacje z ludźmi. To właśnie dzięki nim wymarzona praca w nieruchomościach daje jej świetne wyniki i pomaga tworzyć długotrwałe relacje z klientami. Z sukcesami działa zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. W życiu prywatnym pasjonatka podróży i wielbicielka dużych psiaków.

e-mai: angelika.kapusniak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 19

Iwona Filipczak

Iwona Filipczak

Starszy doradca ds. nieruchomości

Ukończyła Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania w Warszawie, jednak odnalazła się sprzedając mieszkania zarówno na rynku pierwotnym jaki i na wtórnym. Doradcą do spraw nieruchomości jest od 2013 roku, od tego czasu jej praca zaowocowała licznymi kontaktami, pracuje głównie z klientami z poleceń.
Indywidualnie podchodzi do potrzeb klientów – z dociekliwością i zrozumieniem. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia.

e-mail: iwona.filipczak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 48

Kinga Wieteska

Kinga Wieteska

Starszy doradca ds. nieruchomości

Posiada doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami od 2014 roku. Zdecydowanie jest osobą pełną pozytywnej energii, w pracy z ludźmi stawia na relacje. Do każdej sytuacji podchodzi indywidualnie, z wielką empatią. To właśnie kontakt z ludźmi najbardziej napędza ją do działania. We współpracy gwarantuje zaangażowanie, rzetelną i profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę. Zajmuje się nieruchomościami zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, ofertę przygotowuje na miarę potrzeb klienta nie ogranicza się do wybranych dzielnic, lubi wyzwania w swoim zawodzie, dzięki czemu pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie.

e-mail: kinga.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 39

Sylwia Oko

Sylwia Oko

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie – ukończyła kierunki Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, a także Zarządzanie Projektami. Swoje doświadczenie w pracy z ludźmi zdobywa od 2011 roku przy organizacji i obsłudze imprez gastronomicznych, zaś strikte w obrocie nieruchomościami pracuje od 2016 roku. Jest osobą dokładną, sumienną i dociekliwą. Dba o bezpieczeństwo każdej transakcji tak jak byłaby jej stroną, w imię zasady, że lepiej dmuchać na zimne. Ceni sobie długofalowe relacje z klientami stąd też w jej wachlarzu ofert znajdziemy wiele propozycji dla inwestorów, oraz mieszkań „wykończonych pod klucz” w standardzie Premium. Prywatnie lubi podróżować i poznawać świat.

e-mail: sylwia.oko@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 25

Stanisława Berezowska

Stanisława Berezowska

Starszy doradca ds. nieruchomości

Z wykształcenia magister prawa miedzynarodowego, absolwentka UAM w Poznaniu. Od wielu lat związana jestem z branżą nieruchomości. Specjalizacja: sprzedaż nieruchomości komercyjnych (lokale użytkowe) w Warszawie i w całej Polsce sprzedaż mieszkań na rynku pierwotnym i wtórnym w Warszawie. Mówię w językach: polski, angielski, rosyjski, francuski, niemiecki, ormiański.

e-mail: stanislawa.berezowska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 10

 Mariusz Merwa

Mariusz Merwa

Starszy oradca ds. nieruchomości

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego- były zawodnik tenisa ziemnego i instruktor windsurfingu i narciarstwa zjazdowego. Z rynkiem nieruchomości związany od 2016 roku. Uwielbia kontakt z ludźmi. Reprezentuje przede wszystkim Zbywców nieruchomości premium oraz  wysokobudżetowych Klientów kupujących

e-mail: mariusz.merwa@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 60

Łukasz Abramczyk

Łukasz Abramczyk

Doradca ds. nieruchomości

Od 2014 posiada doświadczenie w branży finansowej, a sprzedażą nieruchomościami zajmuje się od 2018 roku. Od tej pory zawsze trzyma rękę na pulsie. Jego towarzyska natura oraz zaangażowanie w potrzeby klientów pozwalają budować swobodne relacje opatrzone profesjonalną usługą. Cechuje go pozytywne nastawienie do ludzi, chęć pomagania innym oraz skrupulatność w działaniu. Prywatnie dumny ojciec dwóch synów, miłośnik piłki nożnej, znawca kina współczesnego oraz seriali.

e-mail: lukasz.abramczyk@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 94

Sebastian Wieteska

Sebastian Wieteska

Doradca ds. nieruchomości

Posiada doświadczenie w handlu i pracy z ludźmi. We współpracy stawia na profesjonalną i kompleksową obsługę oraz bezpieczeństwo transakcji. Indywidualnie podchodzi do pracy z klientami. Zajmuje się nieruchomościami zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pomaga w negocjacjach oraz opracowuje strategie sprzedaży. Nieustannie dąży do pogłębiania swojej wiedzy. Prywatnie pasjonat piłki nożnej.

e-mail: sebastian.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 64

Bartosz Dąbrowa

Bartosz Dąbrowa

Doradca ds. nieruchomości

W branży nieruchomości pracuje od 2011r. Specjalisto ds. rynku komercyjnego. Cechuje go rzeczowe podejście w kalkulacjach przy wyborze nieruchomości. Z każdym klientem dąży do długofalowej współpracy opierającej się na wzajemnym zaufaniu. W wolnym czasie uprawia sporty motorowodne i jeździ na rowerze.

e-mail: bartosz.dabrowa@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 05

Marzena Dąbrowa

Marzena Dąbrowa

Doradca ds. nieruchomości

Na rynku nieruchomości od początku 2019 roku. Zajmuje się zarówno rynkiem wtórnym jak i pierwotnym. Jest osobą komunikatywną, dokładną i empatyczną. Każdego z Klientów traktuje indywidualnie.
W wolnych chwilach stawia na sport, lubi teatr i wszelkie podróże.

e-mail: marzena.dabrowa@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 20

 Karol Musiejewski

Karol Musiejewski

Doradca ds. nieruchomości

Pracę w branży nieruchomości rozpoczął w wydziale wieczystoksięgowym Sądu Rejonowego. Posiada również doświadczenie w sprzedaży i pracy z ludźmi. We współpracy stawia na profesjonalną i kompleksową obsługę oraz budowanie długotrwałych relacji. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jego celem zawodowym jest ciągłe doskonalenie umiejętności oraz czerpanie satysfakcji z wykonywania pracy pokrywającej się z zainteresowaniami. Prywatnie miłośnik podróży oraz sportu.

e-mail: karol.musiejewski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 84

Kamil Miętkiewicz

Kamil Miętkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Od początku kariery zawodowej zdobywał wiedzę i doświadczenie, które efektywnie wykorzystuje w budowaniu trwałych relacji z klientami. Jest skupiony na osiąganiu wyników oraz otwarty na potrzeby klienta, które taktuje jako wyzwania, w związku z czym z uporem dąży do ich realizacji. Jednocześnie zawsze można liczyć na jego serdeczny uśmiech i przyjazne usposobienie. Relacje z klientami opiera na uczciwości i wzajemnym zaufaniu. Oprócz angielskiego komunikuje się w języku migowym. Elastycznie podchodzi do potrzeb klientów. Prywatnie wielbiciel kuchni świata i pasjonat dobrego jedzenia, koszykówki oraz botaniki.

e-mail: kamil.mietkiewicz@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 30

Sylwia Ptasińska

Sylwia Ptasińska

Doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Politechniki Lubelskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i pośredniej zdobywała od 2017r. Budowanie długofalowych relacji oraz odpowiadania na potrzeby klienta to dwa najważniejsze elementy w jej pracy. Lubi wyzwania i negocjacje biznesowe. Jak mawia “NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!”

e-mail: sylwia.ptasinska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 74

Agata Skibicka

Agata Skibicka

Asystentka biura

Studentka w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie na kierunku Zarządzanie. Jej doświadczenie w pracy z Klientem i umiejętność analitycznego myślenia procentują zadowoleniem osób które jej zaufały. Jest osobą bardzo komunikatywną i otwartą dzięki czemu potrafi odnaleźć się w potrzebach Klienta. Zainteresowania zawodowe to social media i user user experience a prywatnie miłośniczka gry w koszykówkę, marketingu i podróży.

e-mail: agata.skibicka@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 572 773 453

Marta Sadowska

Marta Sadowska

Doradca ds. nieruchomości

Z rynkiem nieruchomości związana od 2018 roku. Konsekwentnie poszerza swoją wiedzę na wielu szkoleniach branżowych.Duży nacisk stawia na profesjonalizm. Posiada doświadczenie zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym.Cechuje ją wielka determinacja oraz chęć pomocy swoim klientom.Absolwentka Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku.Prywatnie miłośniczka sportu.

e-mail: marta.sadowska@cc-plus.pl
tel.: +48 221 024 699

Ewa Tomaszewska

Ewa Tomaszewska

Doradca ds. nieruchomości

Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie w Białymstoku. Dzięki doświadczeniu w pracy z ludźmi potrafi zwięźle i klarownie przekazać informacje. Wierzy, że komunikacja międzyludzka jest kluczem do sukcesu. W konsekwencji tego lepiej potrafi zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów przy wyborze wymarzonej nieruchomości. Cechuje ją zorganizowanie, otwartość i upór.  Swoją pracę wykonuje z entuzjazmem i pasją – jeśli coś robi, to na sto procent. Posiada doświadczenie w sprzedaży na rynku pierwotnym jak i wtórym. Prywatnie miłośniczka książek psychologicznych, podróżniczka.

e-mail: ewa.tomaszewska@cc-plus.pl
tel.: +48 221 024 669

Paulina Borawska

Paulina Borawska

Doradca ds. nieruchomości

Paulina Borawska Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Cechuje ją ogromny życiowy optymizm i otwartość. Traktuje ludzi tak, jak sama chciałaby być traktowana. Dlatego też, od 2017 roku z powodzeniem zajmuje się obrotem nieruchomościami. Dzięki swojemu zaangażowaniu i pasji zapewnia najwyższą jakość współpracy dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Prywatnie miłośniczka fitnessu i pasjonatka podróży po krajach śródziemnomorskich.

e-mail: paulina.borawska@cc-plus.pl
el.: +48 22 102 48 41

Dominik Rybnik

Dominik Rybnik

Doradca ds. nieruchomości

Absolwent Zarządzania na Uniwersytecie w Białymstoku. Ma duże doświadczenie w kontakcie z ludźmi i łatwo nawiązuje relacje. Codziennie stara się doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe. Cechuje go duża elastyczność na potrzeby Klienta. Posiada kilkuletnie doświadczenie w branży nieruchomości, zarówno w rynku pierwotnm jak i wtórnym. W wolnym czasie oddaje się swojej pasji którą jest kolarstwo.

e-mail: dominik.rybnik@cc-plus.pl
el.: +48 22 102 46 79

Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt-Grzeszczuk Spółka Cywilna

ul. Marynarska 21 lok. 6
02-674 Warszawa

tel.: +48 573 448 989
e-mail: biuro@nieruchomosci-plus.pl

Szybki kontakt

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zostaw do siebie kontakt!
close slider