Kim jesteśmy?

Od 2012 r. zdobywaliśmy doświadczenie na rynku nieruchomości. Rozwijaliśmy swoje kariery zaczynając od stanowiska doradcy ds. nieruchomości, budowaliśmy swoje zespoły jako dyrektorzy oddziałów. Chcieliśmy aby zawód, który wykonujemy był kojarzony z profesjonalnym doradztwem eksperta, a nie jedynie pośrednictwem między dwoma stronami transakcji. Zmotywowani chęcią wprowadzenia na rynek świeżości i podwyższenia standardów obsługi klienta podjęliśmy decyzję o założeniu własnej agencji nieruchomości. Poznanie każdego ze szczebli kariery pozwoliło nam nauczyć się analizować potrzeby klienta, rozpoznawać trendy na rynku, a dzięki zdobytemu doświadczeniu koordynować pracę zespołu i z powodzeniem przekazywać zdobytą wcześniej wiedzę. Możemy śmiało stwierdzić, że idziemy w dobrą stronę wzajemnie uzupełniając się w codziennych obowiązkach.

Nasz Zespół

Nasz Zespół składa się z Doradców klienta z wieloletnim doświadczeniem na warszawskim rynku nieruchomości. Są to osoby pracujące z pasją, wykorzystujące swoje doświadczenie i wiedzę, aby w pełni profesjonalnie podejść do każdej sytuacji i w efekcie zaproponować klientom obsługę na poziomie, którego sami oczekiwaliby podejmując ważną decyzję, jaką jest zakup nieruchomości- zarówno w celu inwestycyjnym jak i na własny użytek.

Piotr Steć

Piotr Steć

Ekspert ds. nieruchomości

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Posiada doświadczenie w branży finansowej, księgowej, a od kilku lat zdobywa je w branży nieruchomości. Przedsiębiorczy, chętnie poszukuje innowacyjnych rozwiązań na rynku. Ceni sobie kontakt z ludźmi, dba o relacje z nimi. W pracy jest skrupulatny i zaangażowany. Dąży do permanentnego rozwijania relacji z Klientami, lepszego zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań przy wyborze wymarzonej nieruchomości. Prywatnie – fan sportu, zwłaszcza piłki nożnej.

e-mail: piotr.stec@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 29

Kinga Wieteska

Kinga Wieteska

Ekspert ds. nieruchomości

Posiada doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami od 2014 roku. Zdecydowanie jest osobą pełną pozytywnej energii, w pracy z ludźmi stawia na relacje. Do każdej sytuacji podchodzi indywidualnie, z wielką empatią. To właśnie kontakt z ludźmi najbardziej napędza ją do działania. We współpracy gwarantuje zaangażowanie, rzetelną i profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę. Zajmuje się nieruchomościami zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, ofertę przygotowuje na miarę potrzeb klienta nie ogranicza się do wybranych dzielnic, lubi wyzwania w swoim zawodzie, dzięki czemu pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie.

e-mail: kinga.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 39

 Mariusz Merwa

Mariusz Merwa

Ekspert ds. nieruchomości

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego- były zawodnik tenisa ziemnego i instruktor windsurfingu i narciarstwa zjazdowego. Z rynkiem nieruchomości związany od 2016 roku. Uwielbia kontakt z ludźmi. Reprezentuje przede wszystkim Zbywców nieruchomości premium oraz  wysokobudżetowych Klientów kupujących

e-mail: mariusz.merwa@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 60

Marzena Dąbrowa

Marzena Dąbrowa

Ekspert ds. nieruchomości

Na rynku nieruchomości od początku 2019 roku. Zajmuje się zarówno rynkiem wtórnym jak i pierwotnym. Jest osobą komunikatywną, dokładną i empatyczną. Każdego z Klientów traktuje indywidualnie.
W wolnych chwilach stawia na sport, lubi teatr i wszelkie podróże.

e-mail: marzena.dabrowa@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 20

Agata Michalska (Groszyk)

Agata Michalska (Groszyk)

Starszy doradca ds. nieruchomości

Warszawianka, absolwentka Dziennikarstwa na Collegium Civitas oraz Finansów i Rachunkowości W Szkole Głównej Handlowej. Od 2013r. związana z branżą nieruchomości. Początkowo w części komercyjno – inwestycyjnej, obecnie jako specjalistka ds. sprzedaży rynku pierwotnego i wtórnego. Jej znajomość miasta, inwestycji oraz doświadczenie w pracy z ludźmi, pozwala skutecznie weryfikować potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu wymarzonego mieszkania. Jej styl pracy, profesjonalna postawa i zaangażowanie, sprawia, że klienci chętnie polecają ją swoim znajomym. Prywatnie miłośniczka zwierząt, podróżniczka. Kocha gotować, uczestniczyć w kulturalno – artystycznym życiu miasta oraz poznawać nowe osoby i ich historie.

e-mail: agata.michalska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 49

Rafał Kwarciak

Rafał Kwarciak

Starszy doradca ds. nieruchomości

Z rynkiem nieruchomości związany od połowy 2014 roku. Zdobył doświadczenie zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Jest osobą bardzo komunikatywną i otwartą co przekłada się na dobre relacje i owocną współpracę. Klienci z którymi współpracuje zawsze mogą liczyć na pełen profesjonalizm usług i wysoką jakość obsługi.
Prywatnie interesuje się piłka siatkową i nożną.

e-mai: rafal.kwarciak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 28

Angelika Kapuśniak

Angelika Kapuśniak

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na wydziale polonistyki. Od 10 lat wiedzę i umiejętności humanistyczne wplata w relacje z ludźmi. To właśnie dzięki nim wymarzona praca w nieruchomościach daje jej świetne wyniki i pomaga tworzyć długotrwałe relacje z klientami. Z sukcesami działa zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. W życiu prywatnym pasjonatka podróży i wielbicielka dużych psiaków.

e-mai: angelika.kapusniak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 19

Sylwia Oko

Sylwia Oko

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie – ukończyła kierunki Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, a także Zarządzanie Projektami. Swoje doświadczenie w pracy z ludźmi zdobywa od 2011 roku przy organizacji i obsłudze imprez gastronomicznych, zaś strikte w obrocie nieruchomościami pracuje od 2016 roku. Jest osobą dokładną, sumienną i dociekliwą. Dba o bezpieczeństwo każdej transakcji tak jak byłaby jej stroną, w imię zasady, że lepiej dmuchać na zimne. Ceni sobie długofalowe relacje z klientami stąd też w jej wachlarzu ofert znajdziemy wiele propozycji dla inwestorów, oraz mieszkań „wykończonych pod klucz” w standardzie Premium. Prywatnie lubi podróżować i poznawać świat.

e-mail: sylwia.oko@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 25

 Karol Musiejewski

Karol Musiejewski

Starszy doradca ds. nieruchomości

Pracę w branży nieruchomości rozpoczął w wydziale wieczystoksięgowym Sądu Rejonowego. Posiada również doświadczenie w sprzedaży i pracy z ludźmi. We współpracy stawia na profesjonalną i kompleksową obsługę oraz budowanie długotrwałych relacji. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jego celem zawodowym jest ciągłe doskonalenie umiejętności oraz czerpanie satysfakcji z wykonywania pracy pokrywającej się z zainteresowaniami. Prywatnie miłośnik podróży oraz sportu.

e-mail: karol.musiejewski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 84

Łukasz Abramczyk

Łukasz Abramczyk

Doradca ds. nieruchomości

Od 2014 posiada doświadczenie w branży finansowej, a sprzedażą nieruchomościami zajmuje się od 2018 roku. Od tej pory zawsze trzyma rękę na pulsie. Jego towarzyska natura oraz zaangażowanie w potrzeby klientów pozwalają budować swobodne relacje opatrzone profesjonalną usługą. Cechuje go pozytywne nastawienie do ludzi, chęć pomagania innym oraz skrupulatność w działaniu. Prywatnie dumny ojciec dwóch synów, miłośnik piłki nożnej, znawca kina współczesnego oraz seriali.

e-mail: lukasz.abramczyk@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 94

Kamil Miętkiewicz

Kamil Miętkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Od początku kariery zawodowej zdobywał wiedzę i doświadczenie, które efektywnie wykorzystuje w budowaniu trwałych relacji z klientami. Jest skupiony na osiąganiu wyników oraz otwarty na potrzeby klienta, które taktuje jako wyzwania, w związku z czym z uporem dąży do ich realizacji. Jednocześnie zawsze można liczyć na jego serdeczny uśmiech i przyjazne usposobienie. Relacje z klientami opiera na uczciwości i wzajemnym zaufaniu. Oprócz angielskiego komunikuje się w języku migowym. Elastycznie podchodzi do potrzeb klientów. Prywatnie wielbiciel kuchni świata i pasjonat dobrego jedzenia, koszykówki oraz botaniki.

e-mail: kamil.mietkiewicz@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 30

Sylwia Ptasińska

Sylwia Ptasińska

Doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Politechniki Lubelskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i pośredniej zdobywała od 2017r. Budowanie długofalowych relacji oraz odpowiadania na potrzeby klienta to dwa najważniejsze elementy w jej pracy. Lubi wyzwania i negocjacje biznesowe. Jak mawia “NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!”

e-mail: sylwia.ptasinska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 74

Bartłomiej Kusy

Bartłomiej Kusy

Doradca ds. nieruchomości

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi klientami. Cechuje go pełne zaangażowanie w powierzoną mu ofertę. W relacji z klientem stawia na szczerość i wzajemne zaufanie. Zależy mu aby w trakcie i po transakcji czuli się Państwo komfortowo, a jego obsługę ocenili jako profesjonalną. W wolnym czasie oddaje się swojej pasji, którą są podróże.

e-mail: bartlomiej.kusy@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 40

Hubert Antoniak

Hubert Antoniak

Doradca ds. nieruchomości

Całe swoje życie poświęca pracy z ludźmi oraz handlowi. Dąży do ciągłego rozwoju w tych dziedzinach. Nawiązuje długotrwałe relacje z klientami, cechują go empatia i szczerość.  Jest estetą, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły przez co spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki zdobywanej przez lata przekrojowej wiedzy oraz pracy w segmencie premium potrafi sprostać najtrudniejszym zadaniom. Prywatnie pasjonat podróży dalekowschodnich, degustator kulinarny oraz wielbiciel zdrowego stylu życia.

e-mail:hubert.antoniak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 07

Julia Jabłońska

Julia Jabłońska

Doradca ds. nieruchomości

Julia jest osobą, która zawsze chętnie służy pomocą i wsparciem podczas całego procesu kupna/ sprzedaży mieszkania. Rozumie potrzeby klientów, a indywidualne podejście do każdego z nich połączone z sumiennością i dokładnością sprawia, że nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani. Jej pogoda ducha, otwartość umysłu i zaangażowanie sprawiają, że bardzo szybko zjednuje sobie ludzi. Zajmuje się zarówno rynkiem wtórnym jak i pierwotnym.

e-mail: julia.jablonska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 64

Paulina Kowalczyk

Paulina Kowalczyk

Doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego – ukończyła kierunki Bezpieczeństwo Wewnętrzne oraz Administrację. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży ubezpieczeniowej doskonale wie, jak budować relacje z klientami i zadbać o komfort oraz bezpieczeństwo każdej transakcji. Jest otwarta na nowe wyzwania, uwielbia pracę z ludźmi. Lubi spędzać czas aktywnie, interesuje się podróżami.

e-mail: paulina.kowalczyk@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 08

Patrycja Zaręba

Patrycja Zaręba

Doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego – kierunek Finanse i Rachunkowość. W pracy stawia na jakość świadczonych usług. Jest zwolenniczką pracy na wyłączność, bo tylko taki model daje gwarancję zaangażowania doradcy i pewność, że transakcja zostanie zrealizowana. Działa zdecydowanie, terminowo i z uśmiechem. Prywatnie interesuje się projektowaniem ogrodów, w wolnych chwilach biega.

e-mail: patrycja.zareba@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 46

Natalia Olewnik

Natalia Olewnik

Office Manager

Studentka prawa na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Szczególnie interesuje się prawem związanym z rynkiem nieruchomości. Jej największą pasją jest nauka języków obcych, szczególnie języka niemieckiego, z którego posiada certyfikat językowy na europejskim poziomie C1. Uwielbia pracę w zespole i zawsze jest gotowa do działania. Do każdego powierzonego zadania podchodzi profesjonalnie i odpowiedzialnie. 

e-mail: natalia.olewnik@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 571 227 643

Agata Skibicka

Agata Skibicka

Content Manager

Studentka w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie na kierunku Zarządzanie. Jej doświadczenie w pracy z Klientem i umiejętność analitycznego myślenia procentują zadowoleniem osób które jej zaufały. Jest osobą bardzo komunikatywną i otwartą dzięki czemu potrafi odnaleźć się w potrzebach Klienta. Zainteresowania zawodowe to social media i user user experience a prywatnie miłośniczka gry w koszykówkę, marketingu i podróży.

e-mail: agata.skibicka@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 572 773 453

Marta Sadowska

Marta Sadowska

Konsultant

Z rynkiem nieruchomości związana od 2018 roku. Konsekwentnie poszerza swoją wiedzę na wielu szkoleniach branżowych.Duży nacisk stawia na profesjonalizm. Posiada doświadczenie zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym.Cechuje ją wielka determinacja oraz chęć pomocy swoim klientom.Absolwentka Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku.Prywatnie miłośniczka sportu.

e-mail: marta.sadowska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 99

Martyna Murawska

Martyna Murawska

Konsultant

Energiczna optymistka z dużą dawką poczucia humoru. Cechuje ją perfekcjonizm, cierpliwość i empatia. Jej mocną stroną jest umiejętność rozwiązywania trudnych sytuacji oraz łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów. Satysfakcja klienta jest dla niej najważniejsza. Rynkiem nieruchomości interesuje się od wielu lat, stale poszerzając swoją wiedzę. W tej branży najbardziej ceni sobie pracę z ludźmi i codzienne nowe wyzwania. Dzięki pracy w handlu potrafi sprostać wymaganiom każdego klienta. Prywatnie miłośniczka aktywnego podróżowania, zatrzymywania wspomnień na zdjęciach oraz włoskiej kuchni. W domu posiada mini zoo i domowy ogród botaniczny. Wielbicielka starej architektury i związanej z nią historią.

e-mail: martyna.murawska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 18

Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt-Grzeszczuk Spółka Cywilna

ul. Mołdawska 9
02-127 Warszawa

tel.: +48 573 448 989
e-mail: biuro@nieruchomosci-plus.pl

Szybki kontakt

Zostaw do siebie kontakt!
close slider