fbpx

Kim jesteśmy?

Od 2012 r. zdobywaliśmy doświadczenie na rynku nieruchomości. Rozwijaliśmy swoje kariery zaczynając od stanowiska doradcy ds. nieruchomości, budowaliśmy swoje zespoły jako dyrektorzy oddziałów. Chcieliśmy aby zawód, który wykonujemy był kojarzony z profesjonalnym doradztwem eksperta, a nie jedynie pośrednictwem między dwoma stronami transakcji. Zmotywowani chęcią wprowadzenia na rynek świeżości i podwyższenia standardów obsługi klienta podjęliśmy decyzję o założeniu własnej agencji nieruchomości. Poznanie każdego ze szczebli kariery pozwoliło nam nauczyć się analizować potrzeby klienta, rozpoznawać trendy na rynku, a dzięki zdobytemu doświadczeniu koordynować pracę zespołu i z powodzeniem przekazywać zdobytą wcześniej wiedzę. Możemy śmiało stwierdzić, że idziemy w dobrą stronę wzajemnie uzupełniając się w codziennych obowiązkach.

Nasz Zespół

Nasz Zespół składa się z Doradców klienta z wieloletnim doświadczeniem na warszawskim rynku nieruchomości. Są to osoby pracujące z pasją, wykorzystujące swoje doświadczenie i wiedzę, aby w pełni profesjonalnie podejść do każdej sytuacji i w efekcie zaproponować klientom obsługę na poziomie, którego sami oczekiwaliby podejmując ważną decyzję, jaką jest zakup nieruchomości- zarówno w celu inwestycyjnym jak i na własny użytek.

Piotr Steć

Piotr Steć

Ekspert ds. nieruchomości

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Posiada doświadczenie w branży finansowej, księgowej, a od kilku lat zdobywa je w branży nieruchomości. Przedsiębiorczy, chętnie poszukuje innowacyjnych rozwiązań na rynku. Ceni sobie kontakt z ludźmi, dba o relacje z nimi. W pracy jest skrupulatny i zaangażowany. Dąży do permanentnego rozwijania relacji z Klientami, lepszego zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań przy wyborze wymarzonej nieruchomości. Prywatnie – fan sportu, zwłaszcza piłki nożnej.

e-mail: piotr.stec@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 29

Hubert Antoniak

Hubert Antoniak

Ekspert ds. nieruchomości

Całe swoje życie poświęca pracy z ludźmi oraz handlowi. Dąży do ciągłego rozwoju w tych dziedzinach. Nawiązuje długotrwałe relacje z klientami, cechują go empatia i szczerość.  Jest estetą, zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły przez co spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dzięki zdobywanej przez lata przekrojowej wiedzy oraz pracy w segmencie premium potrafi sprostać najtrudniejszym zadaniom. Prywatnie pasjonat podróży dalekowschodnich, degustator kulinarny oraz wielbiciel zdrowego stylu życia.

e-mail: hubert.antoniak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 07

Kinga Wieteska

Kinga Wieteska

Menager Oddziału / Ekspert ds. nieruchomości

Posiada doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami od 2014 roku. Zdecydowanie jest osobą pełną pozytywnej energii, w pracy z ludźmi stawia na relacje. Do każdej sytuacji podchodzi indywidualnie, z wielką empatią. To właśnie kontakt z ludźmi najbardziej napędza ją do działania. We współpracy gwarantuje zaangażowanie, rzetelną i profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę. Zajmuje się nieruchomościami zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, ofertę przygotowuje na miarę potrzeb klienta nie ogranicza się do wybranych dzielnic, lubi wyzwania w swoim zawodzie, dzięki czemu pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie.

e-mail: kinga.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 573 448 981

Paweł Zawrotniak

Paweł Zawrotniak

Menager Oddziału / Ekspert ds. nieruchomości

Swoją karierę na rynku nieruchomości rozpoczął w 2017 roku w czasie studiów w Lublinie. Przez pierwsze 2 lata zajmował się obsługą procesu sprzedaży mieszkań z drugiej ręki. Po tym okresie przeniósł się do Warszawy kontynuując edukację na poziomie magisterskim na kierunku Zarządzanie – Psychologia Biznesu. Aktualnie absolwent UMCS oraz UTH. W stolicy zajął się obsługą rynku deweloperskiego. Przez ostatnie 2,5 roku budował zespołu profesjonalnych doradców, gotowych na wszystkie wyzwania. Charyzma, energia, profesjonalizm i pozytywne nastawienie do życia to jego cechy. W zimowe weekendy znajdziecie go na stoku narciarskim, a w cieplejszym okresie wolny czas spędza na wyprawach rowerowych. Do wyzwań w życiu prywatnym i zawodowym podchodzi z dewizą „cel–>strategia–>systematyczność”.

e-mail: pawel.zawrotniak@nieruchomosci-plus.pl
tel.:+48 573 448 984

 Mariusz Merwa

Mariusz Merwa

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego- były zawodnik tenisa ziemnego i instruktor windsurfingu i narciarstwa zjazdowego. Z rynkiem nieruchomości związany od 2016 roku. Uwielbia kontakt z ludźmi. Reprezentuje przede wszystkim Zbywców nieruchomości premium oraz  wysokobudżetowych Klientów kupujących

e-mail: mariusz.merwa@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 60

Marzena Dąbrowa

Marzena Dąbrowa

Starszy doradca ds. nieruchomości

Na rynku nieruchomości od początku 2019 roku. Zajmuje się zarówno rynkiem wtórnym jak i pierwotnym. Jest osobą komunikatywną, dokładną i empatyczną. Każdego z Klientów traktuje indywidualnie.
W wolnych chwilach stawia na sport, lubi teatr i wszelkie podróże.

e-mail: marzena.dabrowa@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 20

Agata Michalska (Groszyk)

Agata Michalska (Groszyk)

Starszy doradca ds. nieruchomości

Warszawianka, absolwentka Dziennikarstwa na Collegium Civitas oraz Finansów i Rachunkowości W Szkole Głównej Handlowej. Od 2013r. związana z branżą nieruchomości. Początkowo w części komercyjno – inwestycyjnej, obecnie jako specjalistka ds. sprzedaży rynku pierwotnego i wtórnego. Jej znajomość miasta, inwestycji oraz doświadczenie w pracy z ludźmi, pozwala skutecznie weryfikować potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu wymarzonego mieszkania. Jej styl pracy, profesjonalna postawa i zaangażowanie, sprawia, że klienci chętnie polecają ją swoim znajomym. Prywatnie miłośniczka zwierząt, podróżniczka. Kocha gotować, uczestniczyć w kulturalno – artystycznym życiu miasta oraz poznawać nowe osoby i ich historie.

e-mail: agata.michalska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 49

Rafał Kwarciak

Rafał Kwarciak

Starszy doradca ds. nieruchomości

Z rynkiem nieruchomości związany od połowy 2014 roku. Zdobył doświadczenie zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Jest osobą bardzo komunikatywną i otwartą co przekłada się na dobre relacje i owocną współpracę. Klienci z którymi współpracuje zawsze mogą liczyć na pełen profesjonalizm usług i wysoką jakość obsługi.
Prywatnie interesuje się piłka siatkową i nożną.

e-mai: rafal.kwarciak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 28

Angelika Cieślak (Kapuśniak)

Angelika Cieślak (Kapuśniak)

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwentka UMCS w Lublinie na wydziale polonistyki. Z rynkiem nieruchomości związana od 7 lat.
Specjalizuje się w sprzedaży i obsłudze Klientów rynku wtórnego.
Szczególnie ceni budynki z historią, dlatego upodobała sobie sprzedaż w starych kamienicach stolicy.
Z sukcesami działa także w sprzedaży domów i segmentów w okolicznych miejscowościach.

e-mai: angelika.cieslak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 19

Bartosz Dąbrowa

Bartosz Dąbrowa

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, w branży nieruchomości pracuje od 2016 roku. Dzięki znajomości ofert deweloperów, stałemu monitoringowi mieszkań dostępnych na rynku wtórym oraz umiejętności dobrego zrozumienia potrzeb klientów jest w stanie skutecznie doradzić klientom optymalny wybór spośród dostępnych możliwości. W codziennej pracy łączy role doradcy, prawnika, psychologa i handlowca. Zebrane doświadczenia pozwoliły mu na bezpośrednią współpracę z deweloperami, dla których miał okazję budować strategie sprzedaży całych inwestycji mieszkaniowych. Obecnie specjalizuje się we współpracy z klientami inwestycyjnymi, ale z wielką radością podejmie się pomocy zarówno przy sprzedaży mieszkania, jak i w poszukiwaniach wymarzonego lokum. Prywatnie aktywny fan motorsportu i tenisa.

e-mai: bartosz.dabrowa@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 05

Sylwia Ptasińska

Sylwia Ptasińska

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Politechniki Lubelskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i pośredniej zdobywała od 2017r. Budowanie długofalowych relacji oraz odpowiadania na potrzeby klienta to dwa najważniejsze elementy w jej pracy. Lubi wyzwania i negocjacje biznesowe. Jak mawia „NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!”

e-mail: sylwia.ptasinska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 74

Bartłomiej Kusy

Bartłomiej Kusy

Starszy doradca ds. nieruchomości

Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi klientami. Cechuje go pełne zaangażowanie w powierzoną mu ofertę. W relacji z klientem stawia na szczerość i wzajemne zaufanie. Zależy mu aby w trakcie i po transakcji czuli się Państwo komfortowo, a jego obsługę ocenili jako profesjonalną. W wolnym czasie oddaje się swojej pasji, którą są podróże.

e-mail: bartlomiej.kusy@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 40

Anastazja Pynzar

Anastazja Pynzar

Starszy doradca ds. nieruchomości

Anastazja jest osobą, która zawsze chętnie służy pomocą i wsparciem podczas całego procesu kupna/ sprzedaży mieszkania.  Rozumie potrzeby klientów, a indywidualne podejście do każdego z nich połączone z sumiennością i dokładnością sprawia, że nasi klienci są w pełni usatysfakcjonowani. Działa lokalnie, dzięki czemu dobrze zna okolicę, jej historię, infrastrukturę i ceny transakcyjne. Anastazja jest specjalistą rynku wtórnego. Numer licencji: 26205

e-mail: anastazja.pynzar@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 47

Kamil Miętkiewicz

Kamil Miętkiewicz

Starszy doradca ds. nieruchomości

Od początku kariery zawodowej zdobywał wiedzę i doświadczenie, które efektywnie wykorzystuje w budowaniu trwałych relacji z klientami. Jest skupiony na osiąganiu wyników oraz otwarty na potrzeby klienta, które taktuje jako wyzwania, w związku z czym z uporem dąży do ich realizacji. Jednocześnie zawsze można liczyć na jego serdeczny uśmiech i przyjazne usposobienie. Relacje z klientami opiera na uczciwości i wzajemnym zaufaniu. Oprócz angielskiego komunikuje się w języku migowym. Elastycznie podchodzi do potrzeb klientów. Prywatnie wielbiciel kuchni świata i pasjonat dobrego jedzenia, koszykówki oraz botaniki.

e-mail: kamil.mietkiewicz@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 30

Wojciech Wojno

Wojciech Wojno

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwent Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Uniwersytetu Warszawskiego. Duże doświadczenie w handlu łączy z empatią i i pozytywną energią. Realizacja potrzeb klienta jest dla niego na pierwszym miejscu. Prywatnie pasjonat sztuki, podróży oraz aktywny sportowiec.

e-mail: wojciech.wojno@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 25

Dawid Jurasz

Dawid Jurasz

Starszy doradca ds. nieruchomości

Optymista, który do każdej współpracy podchodzi bardzo indywidualnie. Cechuje go komunikatywność oraz rzetelność. Jest bardzo otwarty oraz empatyczny co przekłada się na owocną współpracę. Jego motywacją jest poszerzanie siatki klientów biznesowych, co dodatkowo motywuje go do rozwoju swoich kompetencji. Osobiście wielki fan kolarstwa

e-mail: dawid.jurasz@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 97

Bartłomiej Nowicki

Bartłomiej Nowicki

Starszy doradca ds. nieruchomości

Z nieruchomościami związany jest od 6 lat. Studia na kierunku budownictwo łączył z pracą w zawodzie. Po uzyskaniu tytułu inżyniera rozpoczął współpracę z jednym z warszawskich deweloperów. Wiedza z zakresu budownictwa pozwala mu nie tylko na udzielenie wskazówek, lecz również rozwiązanie problemów pojawiających się przed zakupem bądź sprzedażą mieszkania. Zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym jest osobą pełną energii, motywacji i chęci do działania. Charakteryzuje się wysoką kulturą pracy. Zadowolenie klienta zawsze stawia na pierwszym miejscu. Uważa, że kluczem do udanej współpracy jest indywidualne podejście do każdego klienta. Prywatnie wielbiciel motoryzacji, gotowania, sportu i rozwoju osobistego.

e-mail: bartlomiej.nowicki@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 57

Maciej Nowacki

Maciej Nowacki

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na wydziale ekonomicznym. Zdobył 5-cio letnie doświadczenie w sektorze finansowym. To właśnie dzięki tym fundamentom, uzyskał znakomitą płynność we współpracy z klientem. Relacje z klientem opiera na szczerości i bezpośredniości, jak i również profesjonalizmie. Prywatnie gracz futbolu amerykańskiego, wielbiciel wszelkiego rodzaju aktywności sportowych oraz dobrej kinematografii.

e-mail: maciej.nowacki@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 31

Antoni Zaborowski

Antoni Zaborowski

Starszy doradca ds. nieruchomości

Posiada kilku letnie doświadczenie w pracy z klientem lokalnym jak i zagranicznym. Stawia na indywidualne podejście do każdej współpracy. Jego sumienność i umiejętności interpersonalne realizują potrzeby każdego klienta. Prywatnie interesuje się ogólnie pojętym sportem i motoryzacją.

e-mail: antoni.zaborowski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 09 

Mateusz Pytlos

Mateusz Pytlos

Starszy doradca ds. nieruchomości

Od początku kariery zawodowej realizuje się na płaszczyźnie biznesowej.
Jego motto przy współpracy z klientami jest stwierdzenie, że powierza się zaufanie nie produkt.
Charakteryzuję go bardzo duża umiejętność zrozumienia klienta na każdym etapie współpracy i duża wytrwałość w dążeniu do celu.
Nie boi się wyzwań i mocno stawia na samorozwój. Ceni sobie profesjonalizm oraz dbałość o najmniejsze detale.

Prywatnie multimedalista mistrzostw Polski w piłce ręcznej oraz pasjonat Premier League.

e-mail: mateusz.pytlos@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 99

Konrad Gołębiowski

Konrad Gołębiowski

Doradca ds. nieruchomości

Posiada dwuletnie doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem. W zawodzie doradcy największą wagę przywiązuje do budowania przyjaznej relacji z klientem. Zawsze stara się znaleźć wyjście korzystne dla obu stron. Nie stawia na ilość tylko jakość. Prywatnie pasjonat motocykli, więc poza doradztwem w branży nieruchomości można się go poradzić również w tych sprawach.

e-mail: konrad.golebiowski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 85

Mateusz Wasilewski

Mateusz Wasilewski

Doradca ds. nieruchomości

Jest Warszawiakiem, którego cechuje pełen profesjonalizm oraz dążenie do osiągania niemożliwego przez podejmowane wyzwania.
Dzięki pracy od wczesnych lat w sektorze bankowym jako doradca finansowy osiągnął znaczne doświadczenie w pracy z najbardziej
wymagającymi klientami, co aktualnie owocuje w jego działaniach na rynku nieruchomości jako przewodnik po procesie od A do Z.
Stawia na monitorowanie rynku nieruchomości, dba o detale w relacji z klientem, dzięki czemu przejdziesz z nim bezstresowo przez całą drogę sprzedaży
bądź zakupu nieruchomości. Prywatnie interesuje się finansami oraz sportem.

e-mail: mateusz.wasilewski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 59

Magdalena Zakrzewska

Magdalena Zakrzewska

Doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych SWPS „Projektowanie Usług”. Doświadczenie i umiejętności zdobyte na studiach przekłada na pracę z klientami, do których podchodzi w indywidualny sposób. Poznawanie potrzeb i oczekiwań klientów, a także nawiązywanie szczerych relacji są ważnymi elementami jej pracy. W wolnym czasie czyta książki, ogląda filmy i seriale lub gra. Lubi podróżować i poznawać kulinarne zwyczaje odwiedzanych krajów.

e-mail: magdalena.zakrzewska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 66

Adam Dobkowski

Adam Dobkowski

Doradca ds. nieruchomości

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Prawo, obecnie posiada nie tylko wiedzę z zakresu nieruchomości, ale także głęboką znajomość kwestii prawnych. Zyskał pięcioletnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży oraz bezpośredniej obsługi klientów, co gwarantuje, że proces nabywania i sprzedaży nieruchomości będzie dla jego klientów szybki i bezpieczny. W relacjach z klientami stawia na budowanie trwałych więzi opartych na pozytywnej energii i szczerej współpracy. W każdym podejmowanym działaniu wykazuje pełne zaangażowanie i konsekwencję, dzięki czemu pokonuje nawet najtrudniejsze wyzwania. Jego sportowy charakter napędza go do nieustającej determinacji w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów. Prywatnie jest pasjonatem sportu oraz reprezentantem Polski w futbolu amerykańskim.”

e-mail: adam.dobkowski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 02

Solomiya Kosyanenko

Solomiya Kosyanenko

Doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. We współpracy stawia na profesjonalną i kompleksową obsługę oraz budowanie długotrwałych relacji. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Jej celem zawodowym jest  wykonywania pracy pokrywającej się z zainteresowaniami, dlatego klienci z którymi współpracuje zawsze mogą liczyć na pełen profesjonalizm usług i wysoką jakość obsługi.

e-mail: solomiya.kosyanenko@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 79

Katarzyna Ciesielska

Katarzyna Ciesielska

Doradca ds. nieruchomości

Pozytywna, empatyczna, do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Pracuje z klientami od 2020 roku, jest doświadczoną profesjonalistką, którą cechuje niezwykła uczynność i umiejętność sprzedaży. Z pełnym zaangażowaniem i pasją wpiera swoich klientów na każdym etapie transakcji nieruchomości. Stawia na budowanie relacji z klientem, co przekłada się na owocną współpracę. Prywatnie miłośniczka podróży, muzyki oraz jazdy konnej.
e-mail: katarzyna.ciesielska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 48 26

Piotr Tyborski

Piotr Tyborski

Doradca ds. nieruchomości

Absolwent Uniwersytetu Warszwaskiego na kierunku zarządzanie i student Szkoły Głównej Handlowej na kierunku menadżerskim. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży łączy z profesjonalną postawą, ciągłym rozwojem i sumienną realizacją każdej transakcji. Stawia na indywidualne podejście do każdego klienta tak aby zarówno zająć się procesem sprzedaży jak i znaleźć dla klienta nieruchomość marzeń. Dzięki szerokiej sieci kontaktów potrafi znaleźć rozwiązanie i idealną ofertę w każdej sytuacji. Prywatnie fan sportu, psychologii oraz historii.

e-mail: piotr.tyborski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 91

Jakub Sulerzycki

Jakub Sulerzycki

Doradca ds. nieruchomości

Posiada trzyletnie doświadczenie w sprzedaży i bezpośredniej pracy z klientem. Cechuje się wysoką skutecznością i profesjonalizmem. Jego umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne pozwalają efektywnie zarządzać transakcjami, zapewniając satysfakcję zarówno sprzedawcom, jak i nabywcom . Zawsze gotowy aby odpowiedzieć na Twoje pytania, doradzić i wesprzeć Cię na każdym etapie procesu. Prywatnie pasjonat Japońskiej motoryzacji i sportów zimowych.

e-mail: jakub.sulerzycki@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 33 

Dominik Stankiewicz

Dominik Stankiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Ma za sobą siedmioletnie doświadczenie w sprzedaży oraz współpracę z najbardziej wymagającymi klientami w segmencie premium. Pracuje z nieruchomościami zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym.

Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, gdyż ogromną wagę przykłada do zbudowania długotrwałych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Chętnie wysłucha i doradzi w różnych kwestiach.

Jego priorytetem jest profesjonalna i rzetelna obsługa każdego klienta. Wyróżnia go otwartość oraz umiejętność słuchania i trafnie analizowania potrzeb klienta. Prywatnie pasjonat sportu i mody.

e-mail: dominik.stankiewicz@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 25

 

Klaudia Makowska

Klaudia Makowska

Office Manager

Studentka psychologii w Collegium Humanum-Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie. Jej największą pasją jest psychologia kryminalistyczno-śledcza. Uwielbia pracę w zespole. Jest dokładna i konsekwentna. Do każdego powierzonego zadania podchodzi profesjonalnie i odpowiedzialnie. Prywatnie miłośniczka śpiewu oraz zwierząt.

e-mail: klaudia.makowska@nieruchomosci-plus.pl

tel.: +48 571 227 643

Milena Terlecka

Milena Terlecka

Office Manager

Studentka lingwistyki stosowanej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Milena wnosi do naszego zespołu międzynarodowy charakter. Jej doskonałe umiejętności organizacyjne utrzymują biuro w płynnym i efektywnym funkcjonowaniu. Milena wyróżnia się wysoką kulturą osobistą, zawsze uśmiechnięta, tworzy pozytywną atmosferę, sprawiając, że każda interakcja z nią to przyjemność. Zafascynowana rozwojem, nie tylko zawodowym, lecz także w dziedzinie designu i sztuki. Zawsze gotowa podjąć nowe wyzwania.

e-mail: milena.terlecka@nieruchomosci-plus.pl

tel.: +48 571 227 644

Anna Niecikowska

Anna Niecikowska

Prawniczka specjalizująca się w nieruchomościach

Stawia na ścisłą specjalizacje, która daje bezcenne doświadczenie i praktyczne podejście do problemu.
W pracy działa zdecydowanie i z energią, którą czerpie z tego, że lubi to co robi. Na końcu jest też radość i satysfakcja, że jest w tym co robi mierzalnie skuteczna. Prawie 200 wygranych spraw, uregulowanych stanów prawnych nieruchomości, pomocy prawnej w zawarciu umowy sprzedaży/ kupna/ najmu.

e-mail: sekretariat@niecikowska.pl
tel.: +48 605 926 296

Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt-Grzeszczuk Spółka Cywilna

ul. Jutrzenki 137a, (5 piętro), Budynek "B"

02-231 Warszawa

tel.: +48 573 448 989
e-mail: biuro@nieruchomosci-plus.pl

Szybki kontakt

Zostaw do siebie kontakt!
close slider