Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt Spółka Cywilna
ul. Mołdawska 9
02-127 Warszawa

NIP: 5272846788
REGON: 369863270

Telefon

+48 573 448 989

E-mail

biuro@nieruchomosci-plus.pl

Piotr Kasprzak

Dyrektor sprzedaży
piotr.kasprzak@nieruchomosci-plus.pl
+48 573 448 989

Paulina Pacelt-Grzeszczuk

Dyrektor sprzedaży
paulina.pacelt@nieruchomosci-plus.pl
+48 513 087 092

Eksperci ds. nieruchomości

Piotr Steć

Patryk Rogóski

Starsi doradcy ds. nieruchomości

Rafał Kwarciak

Starszy doradca ds. nieruchomości
rafal.kwarciak@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 28

Kinga Wieteska

Starszy doradca ds. nieruchomosci
kinga.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 39

Sylwia Oko

Starszy doradca ds. nieruchomosci
sylwia.oko@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 48 25

Angelika Kapuśniak

Agata Michalska

Starszy doradca ds. nieruchomości
agata.michalska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 49

Karol Musiejewski

Mariusz Merwa

Starszy doradca ds. nieruchomości
mariusz.merwa@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 60

Doradcy ds.nieruchomości

Łukasz Abramczyk

Marzena Dąbrowa

Daniel Andrzejewski

Kamil Miętkiewicz

Sylwia Ptasińska

Bartłomiej Kusy

Paulina Kowalczyk

Julia Jabłońska

Hubert Antoniak

Patrycja Zaręba

Wsparcie sprzedaży

Contact center

Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt-Grzeszczuk Spółka Cywilna

ul. Mołdawska 9
02-127 Warszawa

tel.: +48 573 448 989
e-mail: biuro@nieruchomosci-plus.pl

Szybki kontakt

Zostaw do siebie kontakt!
close slider