Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt Spółka Cywilna
ul. Mołdawska 9
02-127 Warszawa

NIP: 5272846788
REGON: 369863270

Telefon

+48 573 448 989

E-mail

biuro@nieruchomosci-plus.pl

Piotr Kasprzak

Dyrektor sprzedaży
piotr.kasprzak@nieruchomosci-plus.pl
+48 573 448 989

Paulina Pacelt-Grzeszczuk

Dyrektor sprzedaży
paulina.pacelt@nieruchomosci-plus.pl
+48 513 087 092

Piotr Steć

Ekspert ds. nieruchomości
piotr.stec@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 29

Patryk Rogóski

Ekspert ds. nieruchomości
patryk.rogoski@nieruchomosci-plus.pl
48 22 102 46 18

Rafał Kwarciak

Starszy doradca ds. nieruchomości
rafal.kwarciak@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 28

Angelika Kapuśniak

Starszy doradca ds. nieruchomości
angelika.kapusniak@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 19

Kinga Wieteska

Starszy doradca ds. nieruchomosci
kinga.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 39

Sylwia Oko

Starszy doradca ds. nieruchomosci
sylwia.oko@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 48 25

Agata Michalska

Starszy doradca ds. nieruchomości
agata.michalska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 49

Karol Musiejewski

Starszy doradca ds. nieruchomości
karol.musiejewski@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 84

Mariusz Merwa

Starszy doradca ds. nieruchomości
mariusz.merwa@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 60

Pamela Piegutowska

Starszy oradca ds. nieruchomości
pamela.piegutkowska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 48 15

Łukasz Abramczyk

Doradca ds. nieruchomości
lukasz.abramczyk@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 94

Marzena Dąbrowa

Doradca ds. nieruchomości
marzena.dabrowa@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 48 20

Sebastian Wieteska

Doradca ds. nieruchomości
sebastian.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 64

Kamil Miętkiewicz

Doradca ds. nieruchomości
kamil.mietkiewicz@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 48 30

Sylwia Ptasińska

Doradca ds. nieruchomości
sylwia.ptasinska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 74

Bartłomiej Kusy

Doradca ds. nieruchomości
bartlomiej.kusy@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 48 40

Agata Skibicka

Doradca ds. nieruchomości
agata.skibicka@nieruchomosci-plus.pl
+48 572 773 453

Ewa Tomaszewska

Konsultant
ewa.tomaszewska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 69

Paulina Borawska

Konsultant
paulina.borawska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 48 41

Marta Sadowska

Konsultant
marta.sadowska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 99

Klaudia Leszczyńska

Konsultant
klaudia.leszczynska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 48 55

Jędrzej Łapiński

Konsultant
jedrzej.lapinski@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 48 56

Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt-Grzeszczuk Spółka Cywilna

ul. Mołdawska 9
02-127 Warszawa

tel.: +48 573 448 989
e-mail: biuro@nieruchomosci-plus.pl

Szybki kontakt

Zostaw do siebie kontakt!
close slider