Kim jesteśmy?

Pracujemy wspólnie od 2015 roku.
Uzupełniamy się zawodowo łącząc różne kompetencje, dlatego postanowiliśmy wykorzystać nasz potencjał tworząc własną markę.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu we współpracy z wieloma firmami na rynku nieruchomości począwszy od lokalnych biur, a kończąc na firmach działających w skali całego kraju, wypracowaliśmy
• indywidualne podejście do potrzeb klientów,
• szybkość reakcji na zmiany na rynku,
• nowoczesne rozwiązania w marketingu.
Zdefiniowaliśmy nasze podejście do zawodu Doradcy – partnera, dzięki któremu nasi klienci będą w stanie szybko i bezpiecznie nabyć najbardziej wartościową rzecz jaką jest nieruchomość z optymizmem i świadomością wyboru.
Dzięki wartościom, którymi się kierujemy w pierwszym roku funkcjonowania
236 klientów dokonało transakcji z naszym udziałem.

Nasz Zespół

Nasz Zespół składa się z Doradców klienta z wieloletnim doświadczeniem na warszawskim rynku nieruchomości. Są to osoby pracujące z pasją, inwestujące swoje doświadczenie i wiedzę, aby w pełni profesjonalnie podejść do każdej sytuacji i w efekcie zaproponować klientom obsługę na poziomie, którego sami oczekiwaliby podejmując ważną decyzję, jaką jest zakup nieruchomości- zarówno w celu inwestycyjnym jak i na własny użytek.
Agata Michalska (Groszyk)

Agata Michalska (Groszyk)

Ekspert ds. nieruchomości

Warszawianka, absolwentka Dziennikarstwa na Collegium Civitas oraz Finansów i Rachunkowości W Szkole Głównej Handlowej. Od 2013r. związana z branżą nieruchomości. Początkowo w części komercyjno – inwestycyjnej, obecnie jako specjalistka ds. sprzedaży rynku pierwotnego i wtórnego. Jej znajomość miasta, inwestycji oraz doświadczenie w pracy z ludźmi, pozwala skutecznie weryfikować potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu wymarzonego mieszkania. Jej styl pracy, profesjonalna postawa i zaangażowanie, sprawia, że klienci chętnie polecają ją swoim znajomym. Prywatnie miłośniczka zwierząt, podróżniczka. Kocha gotować, uczestniczyć w kulturalno – artystycznym życiu miasta oraz poznawać nowe osoby i ich historie.

e-mail: agata.michalska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 49

Piotr Steć

Piotr Steć

Ekspert ds. nieruchomości

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Posiada doświadczenie w branży finansowej, księgowej, a od kilku lat zdobywa je w branży nieruchomości. Przedsiębiorczy, chętnie poszukuje innowacyjnych rozwiązań na rynku. Ceni sobie kontakt z ludźmi, dba o relacje z nimi. W pracy jest skrupulatny i zaangażowany. Dąży do permanentnego rozwijania relacji z Klientami, lepszego zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań przy wyborze wymarzonej nieruchomości. Prywatnie – fan sportu, zwłaszcza piłki nożnej.

e-mail: piotr.stec@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 29

Rafał Kwarciak

Rafał Kwarciak

Ekspert ds. nieruchomości

Z rynkiem nieruchomości związany od połowy 2014 roku. Zdobył doświadczenie zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Jest osobą bardzo komunikatywną i otwartą co przekłada się na dobre relacje i owocną współpracę. Klienci z którymi współpracuje zawsze mogą liczyć na pełen profesjonalizm usług i wysoką jakość obsługi.
Prywatnie interesuje się piłka siatkową i nożną.

e-mai: rafal.kwarciak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 28

Patryk Rogóski

Patryk Rogóski

Ekspert ds. nieruchomości

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, w branży nieruchomości pracuje od 2016 roku. Dzięki znajomości ofert deweloperów, stałemu monitoringowi mieszkań dostępnych na rynku wtórym oraz umiejętności dobrego zrozumienia potrzeb klientów jest w stanie skutecznie doradzić klientom optymalny wybór spośród dostępnych możliwości. W codziennej pracy łączy role doradcy, prawnika, psychologa i handlowca. Zebrane doświadczenia pozwoliły mu na bezpośrednią współpracę z deweloperami, dla których miał okazję budować strategie sprzedaży całych inwestycji mieszkaniowych. Obecnie specjalizuje się we współpracy z klientami inwestycyjnymi, ale z wielką radością podejmie się pomocy zarówno przy sprzedaży mieszkania, jak i w poszukiwaniach wymarzonego lokum. Prywatnie aktywny fan motorsportu i tenisa.

e-mai: patryk.rogoski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 18

Paulina Mazur

Paulina Mazur

Koordynator Contact Center
Starszy doradca ds. nieruchomości

W zawodzie doradcy do spraw nieruchomości pracuje od 2014r. Cechuje ją rzeczowe podejście w kalkulacjach przy wyborze nieruchomości inwestycyjnych. Satysfakcję sprawia odpowiadanie na potrzeby Klienta w wyborze wymarzonego mieszkania. Z każdym klientem dąży do długofalowej współpracy opierającej się na wzajemnym zaufaniu. Jej zainteresowania związane są z wykształceniem – dietetyką. W wolnym czasie uprawia sporty siłowe.

e-mail: paulina.mazur@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 38

Angelika Kapuśniak

Angelika Kapuśniak

Starszy doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na wydziale polonistyki. Od 10 lat wiedzę i umiejętności humanistyczne wplata w relacje z ludźmi. To właśnie dzięki nim wymarzona praca w nieruchomościach daje jej świetne wyniki i pomaga tworzyć długotrwałe relacje z klientami. Z sukcesami działa zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. W życiu prywatnym pasjonatka podróży i wielbicielka dużych psiaków.

e-mai: angelika.kapusniak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 19

Iwona Filipczak

Iwona Filipczak

Starszy doradca ds. nieruchomości

Ukończyła Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania w Warszawie, jednak odnalazła się sprzedając mieszkania zarówno na rynku pierwotnym jaki i na wtórnym. Doradcą do spraw nieruchomości jest od 2013 roku, od tego czasu jej praca zaowocowała licznymi kontaktami, pracuje głównie z klientami z poleceń.
Indywidualnie podchodzi do potrzeb klientów – z dociekliwością i zrozumieniem. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia.

e-mail: iwona.filipczak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 48

Kinga Wieteska

Kinga Wieteska

Starszy doradca ds. nieruchomości

Posiada doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami od 2014 roku. Zdecydowanie jest osobą pełną pozytywnej energii, w pracy z ludźmi stawia na relacje. Do każdej sytuacji podchodzi indywidualnie, z wielką empatią. To właśnie kontakt z ludźmi najbardziej napędza ją do działania. We współpracy gwarantuje zaangażowanie, rzetelną i profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę. Zajmuje się nieruchomościami zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, ofertę przygotowuje na miarę potrzeb klienta nie ogranicza się do wybranych dzielnic, lubi wyzwania w swoim zawodzie, dzięki czemu pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie.

e-mail: kinga.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 39

Łukasz Abramczyk

Łukasz Abramczyk

Doradca ds. nieruchomości

Od 2014 posiada doświadczenie w branży finansowej, a sprzedażą nieruchomościami zajmuje się od 2018 roku. Od tej pory zawsze trzyma rękę na pulsie. Jego towarzyska natura oraz zaangażowanie w potrzeby klientów pozwalają budować swobodne relacje opatrzone profesjonalną usługą. Cechuje go pozytywne nastawienie do ludzi, chęć pomagania innym oraz skrupulatność w działaniu. Prywatnie dumny ojciec dwóch synów, miłośnik piłki nożnej, znawca kina współczesnego oraz seriali.

e-mail: lukasz.abramczyk@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 39

Paweł Zawrotniak

Paweł Zawrotniak

Doradca ds. nieruchomości

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz uczestnik wielu szkoleń branżowych z zakresu zarządzania nieruchomościami. Specjalista w sprzedaży mieszkań inwestycyjnych zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Jego celem jest budowanie i utrzymywanie stałej, owocnej relacji z klientami, opartej na zaufani. Z branżą nieruchomości związany od 5 lat. Na jego koncie jest wiele sukcesów sprzedażowych, czego dowodem jest liczba poleceń i referencji pozostawionych przez klientów, którzy szczęśliwie użytkują swoje własne M, lub osiągnęli swój cel inwestycyjny dzięki współpracy z Pawłem. Prywatnie zapalony podróżnik i miłośnik sportu.

e-mail: pawel.zawrotniak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 39

Sebastian Wieteska

Sebastian Wieteska

Doradca ds. nieruchomości

Posiada doświadczenie w handlu i pracy z ludźmi. We współpracy stawia na profesjonalną i kompleksową obsługę oraz bezpieczeństwo transakcji. Indywidualnie podchodzi do pracy z klientami. Zajmuje się nieruchomościami zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, pomaga w negocjacjach oraz opracowuje strategie sprzedaży. Nieustannie dąży do pogłębiania swojej wiedzy. Prywatnie pasjonat piłki nożnej.

e-mail: sebastian.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 64

Magdalena Nerwińska

Magdalena Nerwińska

Specjalista ds. obsługi Klienta

Absolwentka SWPS w Warszawie na wydziale filologii hiszpańskiej, biegle posługuje  się tym językiem. Długoletnie doświadczenie w pracy z klientem zawdzięcza spontaniczności, otwartości i wrodzonej empatii z jaką podchodzi do każdej osoby. Zależy jej na budowaniu relacji z każdym klientem  i pracy w przyjaznej atmosferze. Interesuje się rynkiem nieruchomości w całej Polsce, chętnie angażuje się w poszukiwania wymarzonego mieszkania w oparciu o indywidualne preferencje.

e-mail: magdalena.nerwinska@cc-plus.pl
tel.: +48 221 024 689

Ewa Tomaszewska

Ewa Tomaszewska

Specjalista ds. obsługi Klienta

Absolwentka ekonomii na Uniwersytecie w Białymstoku. Dzięki doświadczeniu w pracy z ludźmi potrafi zwięźle i klarownie przekazać informacje. Wierzy, że komunikacja międzyludzka jest kluczem do sukcesu. W konsekwencji tego lepiej potrafi zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów przy wyborze wymarzonej nieruchomości. Cechuje ją zorganizowanie, otwartość i upór.  Swoją pracę wykonuje z entuzjazmem i pasją – jeśli coś robi, to na sto procent. Posiada doświadczenie w sprzedaży na rynku pierwotnym jak i wtórym. Prywatnie miłośniczka książek psychologicznych, podróżniczka.

e-mail: ewa.tomaszewska@cc-plus.pl
tel.: +48 221 024 669

Marta Sadowska

Marta Sadowska

Specjalista ds. obsługi klienta

Z rynkiem nieruchomości związana od 2018 roku. Konsekwentnie poszerza swoją wiedzę na wielu szkoleniach branżowych.Duży nacisk stawia na profesjonalizm. Posiada doświadczenie zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym.Cechuje ją wielka determinacja oraz chęć pomocy swoim klientom.Absolwentka Wyższej Szkoły Wychowania Fizycznego i Turystyki w Białymstoku.Prywatnie miłośniczka sportu.

e-mail: marta.sadowska@cc-plus.pl
tel.: +48 221 024 699

Patrycja Laszewska

Patrycja Laszewska

Specjalista ds. obsługi klienta

Studentka na wydziale Ekonomii i Finansów w Białymstoku na kierunku Ekonomia i finanse Przedsiębiorstw. Jej doświadczenie w pracy z Klientem i umiejętność analitycznego myślenia procentują zadowoleniem osób które jej zaufały. Jest osobą bardzo komunikatywną i otwartą dzięki czemu potrafi odnaleźć się w potrzebach Klienta. Prywatnie miłośniczka zjazdów górskich gownhill. 

e-mail: patrycja.laszewska@cc-plus.pl
tel.: +48 221 024 670

Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt-Grzeszczuk Spółka Cywilna

ul. Marynarska 21 lok. 6
02-674 Warszawa

tel.: +48 573 448 989
e-mail: biuro@nieruchomosci-plus.pl

Szybki kontakt

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zostaw do siebie kontakt!
close slider