fbpx

WNĘTRZA

PIĘKNE Z NATURY

We współpracy z Pracownią Architektury Wnętrz DEER DESIGN oferujemy Państwu usługi związane z projektowaniem i wykończeniem wnętrz mieszkań zakupionych u naszych doradców.

Kompleksowe programy wykończeniowe pozwolą na dobór rozwiązań dopasowanych do Państwa potrzeb.

Pracownia Architektury wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard.  Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.

Programy wykończeniowe wnętrz DEER DESIGN to przede wszystkim oferta kompleksowa, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz wypracowanie funkcjonalnych rozwiązań służących na lata. W ramach wszystkich tych programów wyselekcjonowaliśmy materiały wykończeniowe najwyższej jakości w odpowiednich kategoriach cenowych, które dzielą się na 3 standardy podstawowe.

 

Programy to tylko rama, na której się opieramy. Projekt zawsze powstaje indywidualnie i możliwe są wszelkie zmiany materiałowe. W ramach programu „pod klucz” Klient otrzymuje paczkę projektów, wizualizacje,  materiały wykończeniowe, nadzór i wykonanie prac budowlanych, usługę dekoracji oraz profesjonalną sesję zdjęciową. Dodatkowo możemy zaprojektować i wykonać meble na wymiar.

Poznaj wyjątkowe projekty mieszkań,
które powstały dzięki programom wykończeniowym!

JAK TO DZIAŁA?

PROGRAM „POD KLUCZ” KROK PO KROKU

ZALETY PROGRAMU „POD KLUCZ”

WYBIERZ PROGRAM

DOPASOWANY DO CIEBIE

Powyższe ceny obowiązują w przypadku nieruchomości o powierzchni > 45 m². Dla mniejszych metraży cena przeliczana jest indywidualnie.

MASZ PYTANIA? 

Skontaktuj się z nami!

Napisz wiadomość na adres biuro@nieruchomosci-plus.pl
lub zadzwoń do doradców

Justyna Grodzka

Justyna Grodzka

Doradca klienta/Architekt wnętrz

22 102 48 50

Edyta Romanowska

Edyta Romanowska

Doradca klienta/Architekt wnętrz

22 102 48 00

Mariola Kulesza

Mariola Kulesza

Doradca klienta/Architekt wnętrz

22 102 48 60

Zostaw do siebie kontakt!
close slider