WNĘTRZA

PIĘKNE Z NATURY

Pracownia Architektury wnętrz DEER DESIGN to miejsce, w którym łączymy pasję do projektowania z doświadczeniem w zakresie usług wykończeniowych. Sprawdzona i niezawodna ekipa budowlana oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe to u nas standard.  Uważamy, że podstawą efektownego wykończenia wnętrz jest projekt mieszkania, który powinien być sumą przemyślanych rozwiązań funkcjonalnych i dobrze dobranych dodatków dekoracyjnych.

Programy wykończeniowe wnętrz DEER DESIGN to przede wszystkim oferta kompleksowa, pozwalająca na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz wypracowanie funkcjonalnych rozwiązań służących na lata. W ramach wszystkich tych programów wyselekcjonowaliśmy materiały wykończeniowe najwyższej jakości w odpowiednich kategoriach cenowych, które dzielą się na 3 standardy podstawowe.

Programy to tylko rama, na której się opieramy. Projekt zawsze powstaje indywidualnie i możliwe są wszelkie zmiany materiałowe. W ramach programu “pod klucz” Klient otrzymuje paczkę projektów, wizualizacje,  materiały wykończeniowe, nadzór i wykonanie prac budowlanych, usługę dekoracji oraz profesjonalną sesję zdjęciową. Dodatkowo możemy zaprojektować i wykonać meble na wymiar.

JAK TO DZIAŁA?

PROGRAM „POD KLUCZ” KROK PO KROKU

ZALETY PROGRAMU “POD KLUCZ”

WYBIERZ PROGRAM

DOPASOWANY DO CIEBIE

Ceny programów dotyczą mieszkań powyżej 45 m². W przypadku mieszkań o mniejszym metrażu koszt programów wyceniany jest indywidualnie..

MASZ PYTANIA? 

Skontaktuj się z nami!

Justyna Grodzka

Justyna Grodzka

Doradca klienta/Architekt wnętrz

22 102 48 50
biuro@nieruchomosci-plus.pl

Edyta Romanowska

Edyta Romanowska

Doradca klienta/Architekt wnętrz

22 102 48 00
biuro@nieruchomosci-plus.pl

Mariola Kulesza

Mariola Kulesza

Doradca klienta/Architekt wnętrz

22 102 48 60
biuro@nieruchomosci-plus.pl
Zostaw do siebie kontakt!
close slider