Kim jesteśmy?

Pracujemy wspólnie od 2015 roku.
Uzupełniamy się zawodowo łącząc różne kompetencje, dlatego postanowiliśmy wykorzystać nasz potencjał tworząc własną markę.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu we współpracy z wieloma firmami na rynku nieruchomości począwszy od lokalnych biur, a kończąc na firmach działających w skali całego kraju, wypracowaliśmy
• indywidualne podejście do potrzeb klientów,
• szybkość reakcji na zmiany na rynku,
• nowoczesne rozwiązania w marketingu.
Zdefiniowaliśmy nasze podejście do zawodu Doradcy – partnera, dzięki któremu nasi klienci będą w stanie szybko i bezpiecznie nabyć najbardziej wartościową rzecz jaką jest nieruchomość z optymizmem i świadomością wyboru.
Dzięki wartościom, którymi się kierujemy w pierwszym roku funkcjonowania
236 klientów dokonało transakcji z naszym udziałem.

Nasz Zespół

Nasz Zespół składa się z Doradców klienta z wieloletnim doświadczeniem na warszawskim rynku nieruchomości. Są to osoby pracujące z pasją, inwestujące swoje doświadczenie i wiedzę, aby w pełni profesjonalnie podejść do każdej sytuacji i w efekcie zaproponować klientom obsługę na poziomie, którego sami oczekiwaliby podejmując ważną decyzję, jaką jest zakup nieruchomości- zarówno w celu inwestycyjnym jak i na własny użytek.
Agata Groszyk

Agata Groszyk

Starszy doradca ds. nieruchomości

Warszawianka, absolwentka Dziennikarstwa na Collegium Civitas oraz Finansów i Rachunkowości W Szkole Głównej Handlowej. Od 2013r. związana z branżą nieruchomości. Początkowo w części komercyjno – inwestycyjnej, obecnie jako specjalistka ds. sprzedaży rynku pierwotnego i wtórnego. Jej znajomość miasta, inwestycji oraz doświadczenie w pracy z ludźmi, pozwala skutecznie weryfikować potrzeby klientów oraz pomóc w znalezieniu wymarzonego mieszkania. Jej styl pracy, profesjonalna postawa i zaangażowanie, sprawia, że klienci chętnie polecają ją swoim znajomym. Prywatnie miłośniczka zwierząt, podróżniczka. Kocha gotować, uczestniczyć w kulturalno – artystycznym życiu miasta oraz poznawać nowe osoby i ich historie.

e-mail: agata.gorszyk@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 49

Iwona Filipczak

Iwona Filipczak

Starszy doradca ds. nieruchomości

Ukończyła Wyższą Szkołę Ekologii i Zarządzania w Warszawie, jednak odnalazła się sprzedając mieszkania zarówno na rynku pierwotnym jaki i na wtórnym. Doradcą do spraw nieruchomości jest od 2013 roku, od tego czasu jej praca zaowocowała licznymi kontaktami, pracuje głównie z klientami z poleceń.
Indywidualnie podchodzi do potrzeb klientów – z dociekliwością i zrozumieniem. Nie ma dla niej sytuacji bez wyjścia.

e-mail: iwona.filipczak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 48

Kinga Wieteska

Kinga Wieteska

Doradca ds. nieruchomości

Posiada doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami od 2014 roku. Zdecydowanie jest osobą pełną pozytywnej energii, w pracy z ludźmi stawia na relacje. Do każdej sytuacji podchodzi indywidualnie, z wielką empatią. To właśnie kontakt z ludźmi najbardziej napędza ją do działania. We współpracy gwarantuje zaangażowanie, rzetelną i profesjonalną obsługę oraz miłą atmosferę. Zajmuje się nieruchomościami zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym, ofertę przygotowuje na miarę potrzeb klienta nie ogranicza się do wybranych dzielnic, lubi wyzwania w swoim zawodzie, dzięki czemu pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie.

e-mail: kinga.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 39

Paulina Mazur

Paulina Mazur

Starszy doradca ds. nieruchomości

W zawodzie doradcy do spraw nieruchomości pracuje od 2014r. Cechuje ją rzeczowe podejście w kalkulacjach przy wyborze nieruchomości inwestycyjnych. Satysfakcję sprawia odpowiadanie na potrzeby Klienta w wyborze wymarzonego mieszkania. Z każdym klientem dąży do długofalowej współpracy opierającej się na wzajemnym zaufaniu. Jej zainteresowania związane są z wykształceniem – dietetyką. W wolnym czasie uprawia sporty siłowe.

e-mail: paulina.mazur@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 38

Piotr Steć

Piotr Steć

Starszy doradca ds. nieruchomości

Jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Posiada doświadczenie w branży finansowej, księgowej, a od kilku lat zdobywa je w branży nieruchomości. Przedsiębiorczy, chętnie poszukuje innowacyjnych rozwiązań na rynku. Ceni sobie kontakt z ludźmi, dba o relacje z nimi. W pracy jest skrupulatny i zaangażowany. Dąży do permanentnego rozwijania relacji z Klientami, lepszego zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań przy wyborze wymarzonej nieruchomości. Prywatnie – fan sportu, zwłaszcza piłki nożnej.

e-mail: piotr.stec@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 29

Rafał Kwarciak

Rafał Kwarciak

Starszy doradca ds. nieruchomości

Z rynkiem nieruchomości związany od połowy 2014 roku. Zdobył doświadczenie zarówno na rynku wtórnym jak i pierwotnym. Jest osobą bardzo komunikatywną i otwartą co przekłada się na dobre relacje i owocną współpracę. Klienci z którymi współpracuje zawsze mogą liczyć na pełen profesjonalizm usług i wysoką jakość obsługi.
Prywatnie interesuje się piłka siatkową i nożną.

e-mai: rafal.kwarciak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 28

Angelika Kapuśniak

Angelika Kapuśniak

Doradca ds. nieruchomości

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na wydziale polonistyki. Od 10 lat wiedzę i umiejętności humanistyczne wplata w relacje z ludźmi. To właśnie dzięki nim wymarzona praca w nieruchomościach daje jej świetne wyniki i pomaga tworzyć długotrwałe relacje z klientami. Z sukcesami działa zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. W życiu prywatnym pasjonatka podróży i wielbicielka dużych psiaków.

e-mai: angelika.kapusniak@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 19

Patryk Rogóski

Patryk Rogóski

Doradca ds. nieruchomości

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej, w branży nieruchomości pracuje od 2016 roku. Dzięki znajomości ofert deweloperów, stałemu monitoringowi mieszkań dostępnych na rynku wtórym oraz umiejętności dobrego zrozumienia potrzeb klientów jest w stanie skutecznie doradzić klientom optymalny wybór spośród dostępnych możliwości. W codziennej pracy łączy role doradcy, prawnika, psychologa i handlowca.

Zebrane doświadczenia pozwoliły mu na bezpośrednią współpracę z deweloperami, dla których miał okazję budować strategie sprzedaży całych inwestycji mieszkaniowych. Obecnie specjalizuje się we współpracy z klientami inwestycyjnymi, ale z wielką radością podejmie się pomocy zarówno przy sprzedaży mieszkania, jak i w poszukiwaniach wymarzonego lokum. Prywatnie aktywny fan motorsportu i tenisa.

e-mai: patryk.rogoski@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 18

Adrian Grochocki

Adrian Grochocki

Doradca ds. nieruchomości

Ukończył Społeczną Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi na kierunku fizjoterapia. Pracował w branży hotelarskiej gdzie podejście i obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie. Nauczyło go to indywidualnego podejścia do każdego klienta, dzięki czemu w pełni rozumie jego potrzeby. Ukończył wiele szkoleń sprzedażowych oraz z obsługi klienta. Jest osobą komunikatywną, otwartą oraz dokładną.

e-mai: adrian.grochocki@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 60

Aleksandra Małkiewicz

Aleksandra Małkiewicz

Doradca ds. nieruchomości

Warszawianka, absolwentka Uniwersytetu Medycznego i Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Wcześniej pracowała w obsłudze klienta i prawie 2 lata u jednego z deweloperów. Pełna empatii i entuzjazmu, nawiązuje świetny kontakt z ludźmi. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i dokłada wszelkich starań, aby spełnić jego oczekiwania. Pracuje zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym.

e-mai: aleksandra.malkiewicz@nieruchomosci-plus.pl
tel.: +48 22 102 46 84

Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt-Grzeszczuk Spółka Cywilna

ul. Marynarska 21 lok. 6
02-674 Warszawa

tel.: +48 573 448 989
e-mail: biuro@nieruchomosci-plus.pl

Szybki kontakt

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zostaw do siebie kontakt!
close slider