Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt Spółka Cywilna
ul. Marynarska 21 lok. 6
02-674 Warszawa

NIP: 5272846788
REGON: 369863270

Telefon

+48 573 448 989

E-mail

biuro@nieruchomosci-plus.pl

Piotr Kasprzak

Dyrektor sprzedaży
piotr.kasprzak@nieruchomosci-plus.pl
+48 573 448 989

Paulina Pacelt-Grzeszczuk

Dyrektor sprzedaży
paulina.pacelt@nieruchomosci-plus.pl
+48 513 087 092

Agata Michalska

Ekspret ds. nieruchomości
agata.michalska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 49

Piotr Steć

Ekspret ds. nieruchomości
piotr.stec@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 29

Rafał Kwarciak

Ekspret ds. nieruchomości rafal.kwarciak@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 28

Patryk Rogóski

Ekspret ds. nieruchomości
patryk.rogoski@nieruchomosci-plus.pl
48 22 102 46 18

Angelika Kapuśniak

Starszy doradca ds. nieruchomości
angelika.kapusniak@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 19

Iwona Filipczak

Starszy doradca ds. nieruchomości iwona.filipczak@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 48

Kinga Wieteska

Starszy doradca ds. nieruchomosci
kinga.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 39

Łukasz Abramczyk

Doradca ds. nieruchomości
aleksandra.malkiewicz@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 84

Paweł Zawrotniak

Doradca ds. nieruchomości
pawel.zawrotniak@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 08

Sebastian Wieteska

Doradca ds. nieruchomości
sebastian.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 64

Paulina Mazur

Koordynator Contact Center
Starszy doradca ds. nieruchomości
paulina.mazur@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 38

Magdalena Nerwińska

Specjalista ds. obsługi Klienta
magdalena.nerwinska@cc-plus.pl
+48 221 024 689

Ewa Tomaszewska

Specjalista ds. obsługi Klienta
ewa.tomaszewska@nieruchomosci-plus.pl
+48 221 024 669

Marta Sadowska

Specjalista ds. obsługi Klienta
marta.sadowska@cc-plus.pl
+48 221 024 699

Patrycja Laszewska

Specjalista ds. obsługi Klienta
patrycja.laszewska@cc-plus.pl
+48 221 024 670

Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt-Grzeszczuk Spółka Cywilna

ul. Marynarska 21 lok. 6
02-674 Warszawa

tel.: +48 573 448 989
e-mail: biuro@nieruchomosci-plus.pl

Szybki kontakt

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zostaw do siebie kontakt!
close slider