Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt Spółka Cywilna
ul. Marynarska 21 lok. 6
02-674 Warszawa

NIP: 5272846788
REGON: 369863270

Telefon

+48 573 448 989

E-mail

biuro@nieruchomosci-plus.pl

Piotr Kasprzak

Dyrektor sprzedaży
piotr.kasprzak@nieruchomosci-plus.pl
+48 573 448 989

Paulina Pacelt-Grzeszczuk

Dyrektor sprzedaży
paulina.pacelt@nieruchomosci-plus.pl
+48 513 087 092

Agata Michalska

Ekspert ds. nieruchomości
agata.michalska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 49

Piotr Steć

Ekspert ds. nieruchomości
piotr.stec@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 29

Rafał Kwarciak

Ekspert ds. nieruchomości rafal.kwarciak@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 28

Patryk Rogóski

Ekspert ds. nieruchomości
patryk.rogoski@nieruchomosci-plus.pl
48 22 102 46 18

Angelika Kapuśniak

Starszy doradca ds. nieruchomości
angelika.kapusniak@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 19

Kinga Wieteska

Starszy doradca ds. nieruchomosci
kinga.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 39

Sylwia Oko

Starszy doradca ds. nieruchomosci
sylwia.oko@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 48 25

Iwona Filipczak

Starszy doradca ds. nieruchomości iwona.filipczak@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 48

Łukasz Abramczyk

Doradca ds. nieruchomości
lukasz.abramczyk@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 94

Paweł Zawrotniak

Doradca ds. nieruchomości
pawel.zawrotniak@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 08

Sebastian Wieteska

Doradca ds. nieruchomości
sebastian.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 64

Stanisława Berezowska

Doradca ds. nieruchomości
stanislawa.berezowska@nieruchomosci-plus.pl

+48 22 102 48 10

Bartosz Dąbrowa

Doradca ds. nieruchomości
bartosz.dabrowa@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 48 05

Marzena Dąbrowa

Doradca ds. nieruchomości
marzena.dabrowa@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 48 20

Magdalena Rosa

Doradca ds. nieruchomości
magdalena.rosa@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 48 30

 

Karolina Ilczuk

Doradca ds. nieruchomości
karolina.ilczuk@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 48 15

Paulina Mazur

Koordynator Contact Center
Starszy doradca ds. nieruchomości
paulina.mazur@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 38

Marta Sadowska

Starszy specjalista ds. obsługi Klienta
marta.sadowska@cc-plus.pl
+48 22 102 46 99

Ewa Tomaszewska

Specjalista ds. obsługi Klienta
ewa.tomaszewska@cc-plus.pl 
+48 22 102 46 69

Dominik Rybnik

Specjalista ds. obsługi Klienta
dominik.rybnik@cc-plus.pl
+48 22 102 46 79

Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt-Grzeszczuk Spółka Cywilna

ul. Marynarska 21 lok. 6
02-674 Warszawa

tel.: +48 573 448 989
e-mail: biuro@nieruchomosci-plus.pl

Szybki kontakt

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zostaw do siebie kontakt!
close slider