Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt Spółka Cywilna
ul. Marynarska 21 lok. 6
02-674 Warszawa

NIP: 5272846788
REGON: 369863270

Telefon

+48 573 448 989

E-mail

biuro@nieruchomosci-plus.pl

Piotr Kasprzak

Dyrektor sprzedaży
piotr.kasprzak@nieruchomosci-plus.pl
+48 573 448 989

Paulina Pacelt-Grzeszczuk

Dyrektor sprzedaży
paulina.pacelt@nieruchomosci-plus.pl
+48 513 087 092

Agata Groszyk

Starszy doradca ds. nieruchomości agata.groszyk@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 49

Iwona Filipczak

Starszy doradca ds. nieruchomości iwona.filipczak@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 48

Kinga Wieteska

Doradca ds. nieruchomosci
kinga.wieteska@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 39

Paulina Mazur

Starszy doradca ds. nieruchomości paulina.mazur@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 38

Piotr Steć

Starszy doradca ds. nieruchomości piotr.stec@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 29

Rafał Kwarciak

Starszy doradca ds. nieruchomości rafal.kwarciak@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 28

Angelika Kapuśniak

Doradca ds. nieruchomości
angelika.kapusniak@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 19

Patryk Rogóski

Doradca ds. nieruchomości
patryk.rogoski@nieruchomosci-plus.pl
48 22 102 46 18

Adrian Grochocki

Doradca ds. nieruchomości
adrian.grochocki@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 60

Aleksandra Małkiewicz

Doradca ds. nieruchomości
aleksandra.malkiewicz@nieruchomosci-plus.pl
+48 22 102 46 84

Nieruchomości Plus
Piotr Kasprzak Paulina Pacelt-Grzeszczuk Spółka Cywilna

ul. Marynarska 21 lok. 6
02-674 Warszawa

tel.: +48 573 448 989
e-mail: biuro@nieruchomosci-plus.pl

Szybki kontakt

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Zostaw do siebie kontakt!
close slider